GündemOrdu Büyükşehir BelediyesiYaşam

18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası Kapsamında Yaş Almış Vatandaşlara Özel Bir Program Düzenledi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında yaş almış vatandaşlara özel bir program düzenledi.

Ordu’nun çınarları 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası’nda unutulmadı. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesince Ahmet Cemal Maden Huzurevi’nde yaşamını sürdüren yaşlılara yönelik etkinlik gerçekleştirildi. Çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapan Kültür Otağı’nda düzenlenen programa huzurevinde yaşayan çok sayıda yaşlı Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü temsilcileri refakatında katıldı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Sait İnan ve Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Yunus Özdaş’ın da bulunduğu programda yaşlılara özel bir gün yaşatıldı.

Programda bir konuşma gerçekleştiren Genel Sekreter İnan, “Yaratılmışların en şereflisi olan insanlar her çağda ve yaşta saygıyı, birbirlerine hürmeti hak eden yaratılmışlar. Kültür Otağı’mız da birçok organizasyona ev sahipliği yapıyor. Bugün de yaşlılar haftası kapsamında büyüklerimizi burada ağırladık. Bizi bu vesileyle bir araya getiren Rabbime şükürler olsun, Allah devletimize zeval vermesin” dedi.

Düzenlenen program vesilesi ile yaşlılar adına Ordu Büyükşehir Belediyesine teşekkür eden Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Özdaş ise, “Yaşlılarımız sadece bir hafta da değil, her zaman saygı duyulması, tavsiyelerinin alınması, elleri öpülesidir. Bu haftada Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’in himayesinde bir program gerçekleştirdik. Kendilerine tüm yaşlılarımız adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu