GündemOrdu Büyükşehir BelediyesiYaşam

21 Mart Dünya Down Sendromlular Farkındalık Günü

Ordu Büyükşehir Belediyesi ‘21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü’ dolayısıyla özel bir etkinlik düzenledi.

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı, 21 Mart Dünya Down Sendromlular Farkındalık Günü’nde özel çocukların katılımıyla farkındalık programı düzenlendi.

Altınordu ilçesinde bulunan Kültür Otağı’nda düzenlenen etkinliğe Uğur Böceği Down Sendromlu Çocuklar ve Ailelerini Eğitim Destekleme ve Dayanışma Derneği üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

 

GENEL SEKRETER SAİT İNAN: “HER GÜN SİZİN YANINIZDAYIZ”

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Sait İnan, bir gün değil her gün yanlarında olduklarını söyledi.

 

Genel Sekreter İnan yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi:

 

“Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak ortak düşünen, ortak hisseden, birbirini anlayan, birbiri ile paylaşan ve birbirine sahip çıkan bir toplum ideali ile çalışmalarımız her alanda sürdürmeye devam ediyoruz. Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak sunmuş olduğumuz imkânlar ile hayatı daha rahat kılan, daha ulaşıla bilinir ve hayatı bir mutluluğa çevirebilen önemli projeler gerçekleştirmektedir. Büyükşehir Belediyesi olarak bir gün değil her gün yanınızdayız. Bugün burada olmanız bize artı bir değer kattı. Hepinize ayrı ayrı sevgilerimi sunuyorum.”

 

Düzenlenen etkinlikte ellerini boyayan çocuklar tuvale el işareti bırakırken, katılımcılar müzik ve halaylar eşliğinde doyasıya eğlendi. Etkinlik sonunda ailelere Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından çeşitli hediyeler taktim edildi.

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu