GündemSiyaset

Aday Adayı Neşe Akgül Tiyaloğlu’ndan Alp Medya’ya Ziyaret

Ak Parti Ordu Milletvekili aday adayı Eczacı Neşe Akgül Tiyaloğlu, Alp Medya Ajans’ı ziyaret etti. Temayül sonrası saha çalışmalarını sürdüren Ünyeli aday adayı ve beraberindeki Ajans Genel Müdür Talip Kocakoç ve Genel Yayın Yönetmeni Alper Alp ile yerel gündem üzerine bir süre sohbet ettiler.

Ordu siyasetinde bir kadın elinin de olması gerektiğine işaret eden Tiyaloğlu, “Biz çalışmayı seviyoruz, çalışmaya aşığız” ifadeleriyle süreci değerlendirdi.

 

Neşe Akgül Tiyaloğlu, şöyle konuştu:

“14 Mayıs sürecine giderken kim hayırlı olacaksa Rabb’im ona nasip etsin. Bizler listeyen girsek de girmesek de zaten vatandaşla el ele gönül gönüle bir süreçteyiz her daim. Sivil toplum kuruluşlarında temsilciliklerimiz ve sosyal projelerde rollerimiz oldu her zaman. Cumhurbaşkanımıza yarenlik edebilecek kişilerin milletvekili kimliği ile meclise gitmesi taraftarıyız elbette. Bizler de çalışmak üzere, daha fazlasını üretebilmek üzere bu yola talip olduk. Rabb’im nasip ederse Ordu milletvekili olarak halkımızın temsilcisi konumunda da olmak isteriz.”

Medya mensuplarında da “Sahadaki mesai arkadaşlarımız” ifadeleriyle hitap eden aday adayı, gazetecilere de kolaylıklar temennilerini iletti. Ziyaret programı güne ilişkin bir fotoğraf karesi ile sona erdi.

admin

admin

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu