GündemSiyaset

Milletvekili Aday Adayı Çakıroğlu’ndan İyi Parti Ünye Teşkilatına Ziyaret!

İyi Parti Ordu Milletvekili aday adayı, Ünyeli siyasetçi Ferhat Çakıroğlu, partisinin Ünye teşkilatını ziyaret ederek aday adaylığı açıklamasını yineledi. Neden aday olduğunu örneklerle açıklayan Çakıroğlu, ülke yönetimine gelmeler halinde yapılabilecekleri de anlattı.

“Vatandaş harap ve sefil durumda!” diyen Çakıroğlu, muhtaçlığa son veren, enflasyonu bitiren bir sistem ile ülke yönetimine talip olduklarını dile getirdi.

Mevcut yönetimin insanları yokluğa alı9ştırdığına işaret eden İYİ Partili milletvekili aday adayı, yaptığı değerlendirmede şu ifadelere yer verdi:

 

“Tomris hatun Meral Akşener, milletiyle beraber yeniden bir tarih yazacak! Türk milliyetçiliğinin ayaklar altına alınmasına izin vermeyecek! Sandıkta karar da mühür de sadece sizin olacak. Seçim artık çok yakın. Onlar ülkeyi yanlış yönetiyorlar. Bu artık bu yanlışa izin vermeyeceğiz. Tarih boyunca her türlü zorbalığa meydan okumuş kahraman Türk milleti gibi, Cengizhan gibi, tek Başkomutan Atatürk gibi üzerimize gdüşen görevi yapacağız ve artık izin vermeyeceğiz. Bu iktidar artık çok yorgun ve bitik vaziyettedir. Bu sebeple biz varız ve halkın teveccühü ile kazanacağız.  Genel başkanımızın yanında, milletimiz ve ülkemiz için her biri birbirinden değerli liyakatli, bilgi sahibi kadrolarımızla birlikte hemşehrilerimizin hizmetinde olacağız.

Devletimize ve milletimize hak ettiği değeri kazandırmak için, vatanın huzuru ve refahı için yola çıktım. Siz değerli hemşehrilerim, ana ocağım, baba ocağım Ünye için Ordu Milletvekili aday adayıyım. Allah çıktığımız bu kutlu yolda bizi utandırmasın”

 

Çakıroğlu, 14 Mayıs 2023 seçimlerine gidilen süreçte saha çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

admin

admin

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu