Gündem

Alp Medya Ajans İstanbul’da

Alp Medya Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Alp ve Reklam Halkla İlişkiler Müdürü Mahmut Çiçek, İstanbul’da faaliyet gösteren Diş Hekimi Murat Güney’i ziyaret ettiler. Özel muayenehanesinde çalışan Ünyeli Diş Hekimi Murat Güney, ortağı Diş Hekimi Onur Ateş ile birlikte müşterilerine hizmet veriyor.

Dentclub Ağız ve Diş Sağlığı merkezi olarak daha güzel bir gülüş için gayret eden diş hekimleri dünya standartlarında bir tedavi ve estetik diş hekimliği hizmeti veriyor.

Gazeteci misafirlerini İstanbul Bahçelievler Güneşli’deki kliniğinde ağırlayan diş hekimleri Murat Güney ve Onur Ateş, Dentclub Ağız ve Diş sağlığı kliniğinin, ağız ve diş sağlığına özen gösteren ve güzel dişlere sahip olmak isteyen herkesin, çağdaş diş hekimliğinin sunduğu tüm hizmetlerden yararlanması için kurulduğunu ifade ettiler.

 

Kliniğe ilişkin bilgiler aktaran Ünyeli Diş Hekimi 2014 yılından bu yana hekim olduğunu ve 2017 yılında klinik açtığını belirterek değerlendirmelerinde şöyle konuştu:

 

“Diş Adına Aklınıza Gelebilecek Her Şey”

“Sabit çalışan 4 tane hekimimiz var. 3 vardiyalık bir sistemimiz var. Her doktora bağlı birer asistan var. Onun dışında çalışan koordinatörümüz var. Kasaya bakan elamanımız var. Sterilazyona bakan elamanımız var. Bu sabit doktorların dışında uzmanlık alanları gerektiren sabit çalışmayan doktorlarımız var. Piyasada ortodonti diş tel doktoru gibi. Bu kişiler sabit çalışmazlar, randevulu çalışırlar. Bize Salı ve Perşembe günleri ortodonti doktoru geliyor. Pazartesi Cuma çocuk uzman doktoru geliyor. Cumartesi günleri diş eti hastalıkları uzman doktoru geliyor. Bir de ihtiyaç duyduğumuz anlarda büyük cerrahi vakalarda çene cerrahımız geliyor. 4’ü sabit 5’i yarı zamanlı olmak üzere 9 doktorumuz bulunmakta. Burada implanttan tutun da aklınıza gelecek her türlü cerrahi operasyonları gerçekleştiriyoruz.”

 

“Yurt Dışından da Misafirlerimizi Ağırlıyoruz”

Yapmadığımız ne var? Adamın çene ameliyatı olması gerekiyordur. Genel anestezi altında olması gerekiyordur. Ameliyathane ortamında olması gerekiyordur. Onlara müdahale etmiyoruz. Onun dışındaki dişle alakalı her şeyi burada yapabiliyoruz. Yurt dışından da ay bazında 15 tane hastamız geliyor. Amerika ağırlıklı olarak. Bizim sektör tamamen memnuniyet ağırlıklı bir sektör. İşini yaptım memnun kalmışsın. Arkadaşını yönlendiriyorsun. Yani aslında bizim reklamlardan çok ayaklı gazete dediğimiz reklam daha iyi. Sosyal medyayı çok iyi kullanamıyoruz.

 

“Dernekçilik Faaliyetlerimizle Hemşehrilerimizin de Yanındayız”

Yerli hasta olarak da beş yıl doldurmuş, altı yıl olmuşsa hasta profili oturmuş hasta yoğunluğu oturmuş günlük 30 – 35 yeni hasta girişi olan bir polikliniğiz. Ben burada doğdum burada büyüdüm bu mahallenin çocuğuyum. 70’lerde, 76’larda rahmetli dedeler buraya gelmiş. Köyde Ne kadar eli iş tutan adam varsa hepsini buraya getirmiş. Bizim burada Çiğdemler Derneği vardır. Ben dernek başkanıyım aynı zamanda. Ünye’nin kendi mülkiyeti olan derneği pek azdır. Biz varız bir de Üçpınar var galiba. Siyaseten de geçen dönem Ak Parti’nin ilçe başkan yardımcısıydım. Şimdi il sağlık komisyonu başkan yardımcısıyım.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu