GündemSiyaset

Alp Medya, Başkentteki Ünyelilerle Buluşmaya Devam Ediyor

Alp Medya Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Alp, Ünyeli hemşehrimiz, Gelecek Partisi Ankara İl Başkanı Hakan Tokaç ile bir araya geldi. Gazeteci Hamza Alp ile yerel ve genel gündem üzerine bir süre sohbet eden Ankara İl Başkanı Tokaç, ülkemizin yaşadığı deprem afetinden dolayı üzüntü duyduklarını ve parti bünyesinde gönüllü arkadaşlarının da deprem sahasında görev aldıklarını kaydetti. “Allah bir daha böyle acılar yaşatmasın” temennilerini dile getiren Tokaç, bundan sonrası için deprem konusunda bilimsel çalışmalara daha ağırlık verilmesi gerektiği düşüncesini ifade etti.

 

Gazeteci Hamza Alp’e Ankara’da oluşturdukları Alp Tv stüdyoları dolaysıyla hayırlı olsun dileklerini ileten Gelecek Partisi Ankara İl Başkanı Hakan Tokaç, Ünye ismini başkentte sık görmeye başladıklarını ve bundan dolayı memnuniyet duyduklarını söyledi. Alp ise başkent stüdyolarının vatanına milletine sahip çıkan, değerlerini koruyan herkese açık olduğunu söyleyerek Ünyeli siyasetçiyi de canlı yayına davet etti.

Ünyeli iki hemşehri memleketin sorunları ve sahadan gelen talepleri de istişare ederek Ünye havasında sohbet ettiler. Başkan Tokaç, Ünye’ye ve Ünyelilere selamlarını iletti.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu