GündemSiyaset

Gazeteci Hamza Alp, Av. Mustafa Hamarat İle Bir Araya Geldi

Ak Parti Genel Sekreter Yardımcısı ve aynı zamanda Uluslararası Ticari Eşleştirme Platformu(UTEP) Genel Başkan Vekili Av. Mustafa Hamarat, Türkiye’nin öncelikli gündeminin deprem felaketi olduğu ve şu an için siyaset konuşmanın doğru olmadığını söyledi. Hamarat, UTEP Ankara Şubesi’nde misafir ettiği Gazeteci Hamza Alp ile bir araya gelerek genel ve yerel gündem üzerine istişarelerde bulundu.

Alp TV Başkent stüdyoları ve büro kurulumlarını tamamlamanın ardından başkentteki iş insanları, siyasiler ve Ünyeli hemşehrileriyle bir araya gelerek sohbet eden Gazeteci Hamza Alp, siyasetin tanınmış isimlerinden Ünyeli hemşehrisi Mustafa Hamarat ile de buluştu.

Hamarat, asrın felaketi olarak nitelendirilen deprem felaketinin sadece Türkiye değil dünyanın da öncelikli gündemi olduğunu söyleyerek konuşulması gerekenlerin zamanı gelince konuşulacağını, şimdi siyaset yapmanın yeri olmadığını ifade etti.  Seçimlerin zamanında yapılacağını umut eden Hamarat, şimdi depremi ve bölgeye yapılması gereken yardımları, süreci konuşma zamanı dedi.

Hamarat yaptığı değerlendirmede şu ifadelere yer verdi:

“Ankara’daki gündemin birinci maddesi asrın felaketi olarak bilinen deprem. Herkes gibi biz de UTEP platformu olarak bölgeye yardımlarımızı ulaştırdık ve halen devam etmektedir. Siyaset konuşma zamanı değil şuan. Ancak seçimlerin zamanında yapılacağını umut ediyorum. Bizler şuan depremzede bölge ile ilgilenelim ve üzerimize düşen görevi insanlık adına yerine getirelim.”

Haber: Talip Kocakoç

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu