Gündem

Alp Medya’dan Ak Parti Sultanbeyli İlçe Başkanı Tombaş’a Ziyaret!

Alp Medya Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Alp ve Reklam Halkla İlişkiler Müdürü Mahmut Çiçek, Ak Parti Sultanbeyli İlçe Başkanı Ali Tombaş’ı ziyaret ettiler. Siyasi çalışmalarına 1994 yılında Refah Partisi ile başlayan ve Ak Parti kanadında çeşitli görevler üstlenerek hizmette bulunan Tombaş, gurbetteki hemşehrilerini de yalnız bırakmıyor.

Ak Parti’nin 15 seçiminin 9’unda Sultanbeyli’de aktif olarak yönetim görevi üstlenen Tombaş, Ünye’den gelen gazeteci misafirleriyle hem memleketi hem gurbeti konuştu.

Sultanbeyli’nin Ak Parti’nin kale ilçelerinden biri olduğunu aktaran ilçe başkanı, muhalefetin de sürekli gözü olduğu bir yer olarak Sultanbeyli’nin zor bir ilçe olduğuna işaret etti. Ünyeli hemşehrilerinin de her zaman yanında olduklarını belirten Tombaş, “Ünyelinin Yanındayız” mesajı verdi.

Ak Parti Sultanbeyli İlçe Başkanı Ali Tombaş, değerlendirmelerinde şu detaylara yer verdi:

“Her şey nasip kısmet. Zaman zaman ismimiz çeşitli makamlarla anılsa da ben şuan mevcut Sultanbeyli ilçe başkanlığı görevini en iyisiyle yapabilmek derdindeyim. Gerisi takdiri ilahi. Olacaksa olur. Ben 2000 yılında geldim Sultanbeyli’ye ve 2004’te meclis üyesi oldum. Bulunduğum konumdaki işimi çok iyi yapmam lazım. Sultanbeyli kolay zannedilen zor bir ilçe. Sultanbeyli’de Ak Parti olarak bizim oy oranımız çok yüksek. Bütün siyasi partiler buraya geliyor ki amaçları buradan bir yer açmak ve oy devşirmek. Biz sahada çalışarak bunlara izin vermedik. Bizim kapımız herkese açık. Düğününde derneğinde cenazesinde herkesin yanında olduk. Oy potansiyelimiz yüksek olduğu için Sultanbeyli muhalefet partililerin de gözdesi konumunda aslında.

Sultanbeyli’de Ordulu nüfusu da oldukça fazla. Ünyeli hemşehrilerimiz, iş insanlarımız oldukça çok ve kendileriyle de sürekli irtibat halindeyiz. Türk bayrağının dalgalandığı her yerde bir hemşehrimiz varsa bizler de oradayız.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu