GündemSiyaset

Alp Medya’dan CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun’a Ziyaret!

Alp Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Alp, Cumhuriyet Halk Partisi Yerel Yönetimlerde Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Ordu Milletvekili Seyit Torun ile bir araya geldi. Gazeteci Alp,  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun TBMM’deki Grup Toplantısını da takip etti.

Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe, CHP Ordu Milletvekili Aday Adayı Av. Atila Şahin, Ünye Mahalli İdareler Hizmet Derneği Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Kemal Maral, geçmiş dönemlerde Ordu Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan CHP’li isim Cengiz Okur da ziyarete eşlik eden isimlerden oldu.

CHP Grup Toplantısı öncesinde Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, misafirlerini meclisteki çalışma ofisinde ağırladı. Hemşehrileriyle memleket ve siyaset üzerine sohbet eden Torun, Millet İttifakı’nın önümüzdeki seçimlerde büyük bir başarı ile Türkiye’yi kucaklayacağını ifade etti. Ordululara selamlarını ileten Torun, Gazeteci Hamza Alp’e de başarılı bir yayın hayatı dileyerek Ünye’yi yakından takip ettiklerini söyledi. Ünye siyasetinin de hareketli günlere gebe olduğunu aktaran Gazeteci Hamza Alp, Alp Medya Ajans’ın Başkent Ofisi’nden hem Ünye hem Ankara siyasetini takip ettiklerini belirterek Torun’u Alp Tv Keçiören stüdyolarına davet etti.

Ziyaret programı, yerel gündem üzerine fikir alışverişi ve sonrasında günün anlamına dair fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Haber: Talip KOCAKOÇ

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu