Gündemİlçelerİller

Ankara’da Pancar Çorbası Kaynamaya Devam Ediyor

Ankara Anadolu Ordulular Federasyonun da hafta sonu pancar çorbası etkinliği devam ediyor. Federasyon başkanı Mehmet Duman, Kadın Kolları Başkanı Gülistan Gül başta olmak üzere hafta sonu yapılan Pancar çorbası etkinliğine Ordulu hemşerileri yalnız bırakmadı.

Başkan Duman “Hemşerilerimiz hafta sonları bizleri yalnız bırakmıyorlar, burada pancar çorbası bahane işin aslı bir araya gelip hoş sohbet etmektir. Yaptığımız sohbetlerde şunu gördük sonraki haftalarda pancar çorbası yerine değişiklik olması için Mısır çorbası, fasulye turşusu gibi bize has yemekler ile devam edelim dedik” açıklamasını yaptı.

Hemşerilerimizle memleketi konuşmak bizi çok mutlu ediyor diyen Anadolu Kadın Kolları Başkanı Gülistan Gül “Hafta sonları tanıdıklarımız ile bir araya gelmek, yeni kişilerle tanışmak ve her geçen gün büyümek bizleri mutlu ediyor. Kadınlarımızın olduğu her yer daha aktif olduğunu ve güzel konular ile hedef belirliyoruz. Önümüzde ki günlerde Üniversiteli öğrencilerimiz ile bir araya geleceğiz, başkanımız onlarla bir araya gelip onların sorunlarını istek ve temennilerini dinleyip daha nasıl verimli oluruz onları konuşuyoruz” dedi.

Gelen misafirler ise yapılan bu etkinlik için federasyonumuza teşekkür ediyoruz dediler.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu