GündemAlp Tv

Av. İrfan Demir ve Ekibinden Alp Medya Ajansa Gazeteciler Günü Ziyareti

İyi Parti Ünye İlçe Başkanı Av. İrfan Demir ve ekibi 10 Ocak Gazeteciler günü dolayısı ile Alp Medya Ajansı ziyaret etti.
Alp Medya Ajans Genel Yayın Yönetmeni Talip Kocakoç tarafından ağırlanan ilçe başkanı Av.İrfan Demir, Basın Medyadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Cemal Sider ve Sivil toplum Kuruluşları ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı Adnan Sobi ajansımızın konuğu oldular.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutlayan ve Ünye üzerine yapılan sohbette Başkan Demir “Gazetecilik doğru ve tarafsız halkın haber alma ve kamuoyunu aydınlatma adına ulvi bir görev yapıyorsunuz. Bizlerin söylemini en ücra köşeye bile duyuruyorsunuz” dedi.

Alp Medya Ajans Yönetim Kurulu Başkanının Ankara’da ajansımızın şubesini açmak için gittiğini belirten Gazeteci Talip Kocakoç “Dünya küçüldü artık sosyal medyadan her an her şeyi öğrenebiliyoruz. Doğru ve ilkeli yayınlarımıza devam ediyoruz, en ücra yere bile yani İnternetin olmuş olduğu her yere anında haber ulaştırıyoruz. Teknolojinin hızına bizlerde yetişmeye çalışıyoruz, bakın işte Ajans yönetimi bugün Ankara’da oradan ilk canlı yayınlarını yaptılar” açıklamasında bulundu.
Ekip daha sonra anı unutmamak adına fotoğraf çekindiler.

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu