Gündem

Başkan Argan, Adaylık İçin İstifasını Sundu!

Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, 2023 milletvekilliği seçimleri için Ordu Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı ve başkanlık görevinden istifa etti.

İlçe Başkanlığı binasına parti üyeleri ile bir araya gelerek kameralara karşısına geçen Argan, “Hizmetlerimizi daha ileriye taşımak için aday adayıyım” dedi.

Argan, yaptığı değerlendirmede, “Amacımız milletin duası ve Allah’ın rızası” diyerek şöyle konmuştu:

“Bugün çok özel ve güzel bir gün. 2 aylık bir zamanımız kaldı seçimlere. Bu süre zarfında Cumhurbaşkanımızın emir ve talimatlarıyla sahada olduğumuz gibi bundan sonra da sahadayız ve milletimizin duasını almak üzere, milletimiz için çalışacağız. Bizle Ünye ilçe teşkilatı olarak gerçekten elimizden geldiğince milletimizin duasını almanın ve Allah’ın rızasını kazanmanın gayretinde olduk.

Organize sanayi bölgesi, Akkuş Niksar Yolu, Üniversite Yerleşkesi tahsisi, Ünye Limanı, Kültür Merkezi gibi çalışmaları Ünyeli hemşehrilerimizden aldığımız güç ile ortaya koyduk.

Bizi bir yapan en önemli varlığımız  kardeşliğimiz, birliğimiz. Amacımız her zaman Ünye’ye ve bölgeye hizmet etmek oldu. Hizmet merkezli ve hizmet odaklı çalışmanın gayretinde olduk. Bu aziz milletimizin ne kadar birbirine bağlı olduğunu da yaşamış olduğumuz 6 Şubat depremlerinde olsun, 15 Temmuz girişimlerinde olsun görmüş olduk.

Türk Milleti her zaman zafere ulaşmış, birliğinden ve beraberliğinden ödün vermeden devam etmiştir. Bizler de bu şuurla birliğimizden ödün vermeden yolumuza devam ettik. Kadınlarımızla, gençlerimizle, belediyemizle ve halkımızla gayret içinde uyumla çalıştık.

Bundan sonraki süreçte yapmış olduğumuz hizmetlerimizi daha ileriye taşımak üzere milletvekili aday adaylığımı ilan etmek istiyorum. İnşallah daha güzel hizmetlerle Ünye’ye ve bölgeye güzel hizmetlerde bulunmak üzere hepinize çok teşekkür ediyorum”

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu