Gündem

Başkan Demirci Karış Karış Akkuş’u Geziyor!

Kargı Mahallesi’nde Demirci Rüzgarı

Akkuş Belediye Başkanı ve 2024 yerel seçimleri için partisince tekrar aday gösterilen İsa Demirci, 31 Mart gününe gidilen süreçte sahada aktif bir çalışma yürütüyor. Demirci, ilçe genelindeki esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek yapılanları ve yapılacak olanları istişare ediyor. Geçmişten bugüne her dönemde sahada olmayı başaran İsa Demirci, seçimde olduğu gibi, seçim sonrası da bölge halkının yanında olacağını ifade ediyor.

Başkan Demirci ve beraberindeki Ak Parti Akkuş İlçe Teşkilatı yönetiminin bir durağı da Kargı Mahallesi oldu. Diğer mahallelerde olduğu gibi burada da bölge sakinleriyle buluşan Demirci, 31 Mart 2024 yerel seçimleri için destek talebinde bulundu.

Demirci, mahalleliden kgelen sorun ve talepleri not alarak, çözümü için gerekli belediye birimlerini harekete geçirdi.

Demirci, Kargı Mahallesi ile buluştuğu anları sosyal medya hesabından şu ifadelerle paylaştı:

Kargı Mahallesi’ndeyiz. Akkuş’umuzu karış karış gezmeye, gönüllere dokunmaya devam ediyoruz. İlçe Başkanımız İbrahim Demir, MHP İlçe Başkanımız Murat Tiryaki, Meclis Üyelerimiz ve adaylarımız ile birlikte Kargı Mahallemizde vatandaşlarımızı ziyaret ederek dua ve desteklerini istedik. Bizleri güler yüzle karşılayan, destek ve dualarını ileten tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum.”

Demirci ve ekibi, 31 Mart sandık gününe kadar sahada geceli gündüzlü bir profilde durmaksızın çalışmayı hedefliyor.

WhatsApp Image 2024 03 04 at 22.11.56 1 WhatsApp Image 2024 03 04 at 22.11.57 WhatsApp Image 2024 03 04 at 22.11.56

admin

admin

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu