GündemİlçelerSiyaset

 Başkan Doğa Şanlıoğlu Ordu’ya Geldi 

Deva Partisi Gençlik  Politikaları Başkanı Doğa Şanlıoğlu Ordu’ ya geldi.

Ordu İl Başkanlığı binasında partililerle buluşan Şanlıoğlu, toplantıda şöyle konuştu.

“Seçim öncesi kurulan ittifaklarda genelde seçim sonrası neler yapılacağı pek söylenmez. Seçimi kazanmak için gerekli iş birlikleri üzerinde durulur. Fakat bu defa farklı. Biliyorsunuz çok önemli bir seçime giriyoruz. O yüzden seçimden sonra yapılacaklarla ilgili de ciddi çalışmalar yapıyoruz. Hem 6 siyasi parti olarak hem de DEVA Partisi özelinde çok ciddi eylem planları için hazırlıklar var. DEVA Partisi olarak toplamda 22 ayrı eylem planı yaptık. Benim sorumlu olduğum gençlikle ilgili eylem planı 92 maddeden oluşuyor. Her anlamda çıkmaza giren ülkemizi buradan çıkarmak için çok ciddi çalışmalıyız. Biz de bunu yapıyoruz.

Şanlıoğlu: ‘’Tek Kişi Değil Sistemle Çözebiliriz.’’

Şubat ayının ortalarında da 6’lı Masa’nın ortak cumhurbaşkanı adayı belli olacak. Bu aday da hep birlikte yaptığımız çalışmalar ışığında görevini gerçekleştirecek. Bugün içinde bulunduğumuz durumun altından tek bir kişinin kalkması mümkün değil. Sistemle bu durumu çözebiliriz ancak. Böyle bir sistem gerçekleştireceğiz.

Sözlerimi burada noktalarken İl Başkanımız Erkan Bey’e çok teşekkür ediyorum. Kendisi ve yönetici arkadaşlarımız bizleri çok iyi karşıladılar ve ağırladılar.“

İl Başkanı Erkan TÜRKMEN: Motivasyonumuz Artıyor.

Genel Başkan Yardımcımız  Doğa Şanlıoğlu’nu aramızda görmekten oldukça mutluyuz. Genel merkezden bu tür ziyaretler olunca bizlerin motivasyonu da haliyle artıyor. Seçim yaklaştıkça bizim de çalışmalarımız daha yoğunlaşıyor. Sahada daha çok yer alıyoruz.

Türkmen: Seçimi Büyük Farkla Kazanacağız.

Ben Millet İttifakı’nın seçimi çok büyük farkla kazanacağına inanıyorum. Bu bir temenni ya da siyaseten söylenmiş bir cümle değil. Bunu sahada çok net görüyoruz. Bugün yapacağımız ziyaretlerde Doğa Bey de bunu gözlemleyecektir. Dedi.

 

Genel Başkan Yardımcısı Doğa Şanlıoğlu, İl Başkanı Erkan Türkmen ve partililer, Ordu Genç İş İnsanları Derneği ve TV 52’yi ziyaretleri sonrasında pazar yeri ve esnafları gezerek halkın görüşlerini dinlediler.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu