GündemİlçelerSağlıkUlaşımÜnye

Ünye Belediyesi Hasta Vatandaşın İmdadına Yetişti

Bölgeyi etkisi altına alan ve özellikle yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışı sonrası Ünye Belediyesi gece saatlerinde hastalanan bir vatandaşa ambulansın ulaşması için yoğun bir gayret gösterdi.

Çarşamba günü sabah saatlerinden itibaren Ünye’nin özellikle yüksek kesimlerinde etkili olan yoğun kar yağışı ile birlikte teyakkuza geçen Ünye Belediyesi ekipleri, ana ve ara yollarda yol açma çalışmalarına 24 saat esası ile devam ediyor.

Yol açma çalışmalarının yanı sıra sağlık hizmetleri ile de koordineli çalışan Ünye Belediyesi ekipleri, gece saatlerinde gelen ihbarları da değerlendirerek acil durumlara öncelik veriyor.

Bu kapsamda dün gece ilçeye bağlı Yenikent Mahallesi Dağköy mevkiinde rahatsızlanan Gülizar Avcı isimli vatandaşın rahatsızlanması üzerine bölgeye ulaşan sağlık ekiplerine eşlik etti. Ünye Belediyesi ekipleri rahatsızlanan vatandaşın evine giden yolda hummalı bir çalışma gerçekleştirerek ambulansın vatandaşa ulaşmasını sağladı. Hızlı ve etkili çalışmayla Gülizar Avcı’nın evine ulaşılırken, hasta ambulansa alınarak Ünye Devlet Hastanesine nakledildi.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu