GündemOrduOrdu Büyükşehir BelediyesiSiyaset

Başkan Güler: Ordu’nun Nabzını Tutuyor

Başkan Güler, Ordu’yu Karış Karış Geziyor, Gönüllere Dokunuyor

Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Hilmi Güler, adeta bir enerji fırtınası gibi Ordu’yu karış karış geziyor. Hem Altınordu hem de Fatsa ilçelerinde yoğun ilgiyle karşılanan Başkan Güler, her kesimden insanın dikkatini ve sevgisini kazanıyor.

Hızını Kimse Yetişemiyor: Güler, Ziyaretlerini Aralıksız Sürdürüyor

Başkan Hilmi Güler Hep Sahada Her Yere Esnafla
Başkan Hilmi Güler Hep Sahada Her Yere Esnafla

31 Mart Yerel Seçimleri’ne doğru hız kesmeden çalışmalarını sürdüren Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Hilmi Güler, ilçe ilçe ziyaretlerini aralıksız bir şekilde devam ettiriyor. Ortalama olarak günde 3 ilçeye ziyaret gerçekleştiren Başkan Güler, bugün de Altınordu ve Fatsa ilçelerini ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.

Gençlerle Buluşma ve Adrenalin Dolu Anlar

Başkan Hilmi Güler'den Gençlere Drift sahası
Başkan Hilmi Güler’den Gençlere Drift sahası

Güne, geçtiğimiz günlerde verdiği sözleri yerine getirmek üzere başlanan Ordu Off-Road Pisti ve Metin Türk Dirift Park alanındaki çalışmaları ziyaret ederek başlayan Başkan Güler, burada gençlerle buluştu. Gençler, taleplerinin hızla yerine getirilmesinden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek Başkan Güler’e teşekkür ettiler.

Kurum Ziyaretleri: İşlerin Kolaylaşması İçin Çalışıyor

Başkan Güler’in Altınordu’daki ziyaretlerinin ardından Fatsa ilçesine geçişiyle birlikte, Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin Fatsa’daki yerleşkelerini ve ardından Fatsa Belediyesi’nin şantiyesini ziyaret etti. Burada çalışanlarla bir araya gelen Başkan Güler, onların işlerini kolaylaştırmak için isteklerini dinledi.

Esnaf Ziyaretleri: Fatsa Halkının Sevgisi

Başkan Hilmi Güler Her Alanda Seçmenleriyle
Başkan Hilmi Güler Her Alanda Seçmenleriyle

Her fırsatta esnafın ve vatandaşların yanında olan Başkan Güler, Fatsa ilçesinde de esnaf ziyaretlerinde bulundu. Reşadiye Caddesi boyunca esnafı tek tek ziyaret eden Güler, yoğun ilgiyle karşılandı. Vatandaşlarla birebir ilgilenen Başkan Güler, talep ve önerileri de dikkate alarak halkın gönlünde taht kuruyor.

Sanayi Esnafından Tam Destek: Başkan Güler’e Güven Artıyor

Başkan Hilmi Güler Vatandaşlar İle Gününe Bir Anı Bırakıyor
Başkan Hilmi Güler Vatandaşlar İle Gününe Bir Anı Bırakıyor

Fatsa’daki önemli duraklarından biri de Büyük Sanayi Sitesi oldu. Burada esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Güler, onlara bol kazançlar diledi. Sanayi esnafının tam desteğini alan Başkan Güler, halkın güvenini kazanarak seçim öncesinde büyük bir ivme yakalıyor.

Başkan Güler’in hızı ve sahadaki etkinliği, halk nezdinde büyük bir ilgi ve sevgiyle karşılanıyor. Seçim yaklaştıkça, Güler’in Ordu’ya olan katkıları ve vizyonu, halk arasında daha da geniş bir kabul görüyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu