GündemKabadüzYaşam

Başkan Kaya, Muhtarlarla Hizmetleri Konuştu

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerini sahaya süren Kabadüz Belediyesi ilçe genelinde hummalı bir çalışma başlattı. Belediye Başkanı Yener Kaya da zaman zaman mahalle yollarına gelerek, beton dökümü ve bakım onarım çalışmalarını yerinde inceliyor.
Diğer yandan ilçedeki Halk Eğitim Merkezi ve Kapalı Spor Salonu çalışmaları da devam ederken, Başkan Kaya mahalleli ve muhtarlarla istişareyi ihmal etmiyor. Başkan Kaya, düzenlediği kahvaltılı programda mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.
Göreve geldiğinden bu güne kadar geçen sürede Kabadüz ilçesi adına önemli hizmetler ortaya konulduğunu söyleyen Başkan Kaya, muhtarlarla bundan sonrası yapılacak yatırım ve hizmetleri masaya yatırdı.
Mesai arkadaşlarım diye hitap ettiği muhtarlarla fikir alışverişinde bulunan Kabadüz Belediye Başkanı, burada yaptığı açıklamada;
“Sizler bizim gönül dostumuz, kapı komşumuz, mesai arkadaşımızsınız. Yapılan yatırım ve hizmetler noktasında hepinizin bir katkısı ve emeği var. Yaz dönemi çalışmalarımız başlamış durumda. Sizlerden ricam mahallelerinizde eksik gördüğünüz konuları bizlere bildirmeniz ve el birliği ile sorunların çözümüne gitmemiz. Sevginin, kardeşliğin ve hoşgörünün şehri Kabadüz ilçemizde el ele gönül gönüle daha yaşanılabilir bir şehir arzusundayız.” şeklinde konuştu.
İstişare toplantısı, Başkan Kaya’nın muhtarlardan gelen talep ve önerileri not aldığı sohbetler ile devam etti.

Haber: Talip KOCAKOÇ

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu