GündemÜnye

Başkan Tavlı, Mahalleli İle Buluştu!

Ünye’nin Erenyurt Mahallesinde alt yapıdan ulaşıma kadar birçok sorun çözüme kavuşturulurken yapılacak olan meydan düzenlemesiyle de, önemli bir eksiklik giderilmiş olacak. Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı Erenyurt Mahallesi’nde yaptığı ziyaret ve incelemelerde vatandaşlarla bir araya geldi. Yapılan hizmetlerden dolayı mahalle sakinleri Başkan Tavlı’ya teşekkür etti.

Ünye’nin 85 mahallesinde alt yapı ve ulaşım çalışmalarını sürdüren Ünye Belediyesi, Erenyurt Mahallesi’nde de ulaşım sorununa neşter vurdu. Mahallenin ana caddelerine parke ve beton yol yapılırken aydınlatma çalışmalarının tamamlanmasıyla konforlu ulaşıma kavuşulmuş oldu.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, beraberinde Belediye Meclis Üyeleri ve ilgili birim müdürleriyle Erenyurt Mahallesinde incelemelerde bulundu.

 

Mahalle Sakinlerinden Teşekkür

Son dönemde Erenyurt Mahallesi’ne önemli hizmetler kazandırıldığını söyleyen mahalle sakinleri, “Yapılan çalışmalardan memnun olduk. Başkanımız ziyaretiyle de bizi onurlandırdı. Yapılan yol ve aydınlatma çalışmalarıyla mahallemiz küçük Ankara oldu. Başkanımızdan Allah razı olsun” dedi.

 

Muhtar Aydın, “Başkanımız Önemli Bir Hizmeti Mahallemize Sundu”

Erenyurt Mahalle Muhtarı Harun Aydın ise hizmetlere ilişkin yaptığı açıklamada, “Başkanımız mahallemizde önemli hizmet yaptı. Beton yol, parke yol ve kaldırım çalışmalarının yanı sıra merkez yollarımızın aydınlatma çalışmaları tamamlandı. Eski Belediye Hizmet Binamızın onarımı ve mahallemize meydan düzenleme çalışmalarının da yapılacağını söyledi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz ve minnettarız. Allah razı olsun” diye konuştu.

Erenyurt Eski Belediye Başkanı Mehmet Aktaş da yapılan çalışmalar nedeniyle Başkan Tavlı’ya teşekkür etti.

 

Başkan Tavlı, “Erenyurt Mahallemize Yakışır Meydan Yapacağız”

Erenyurt Mahallesinde yapılan hizmetleri değerlendiren Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Muhtelif sokaklarında beton yol çalışmaları yapmış, Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte belli bölgelerde sıcak asfalt hizmeti vermiştik. Hasanlı, Fartıl, Çakmaklı ve Koçhisar sokaklarımızda beton yol çalışmaları yürüttük. Bu çalışmalara devam edeceğiz. En önemli sorunlardan biri de merkez yolumuzdu. Bu konuda çalışma başlattık. Tekkiraz mahallemizde başlattığımız, beldeden dönüşen mahallelerde ki çalışmalarımızı Pelitliyatak ve ardından bu mahallemizde sürdürüyoruz. Eski Belediye hizmet binasının onarımını yapacağız. Ayrıca meydan düzenleme çalışması da yürütüyoruz. Yolunu ve aydınlatma çalışmasını tamamladığımız mahallemizde vatandaşlarımız güzel hizmetlerle buluştu. Erenyurt’a yakışır hizmetleri vatandaşlarımızla buluşturma gayreti içindeyiz” dedi.

Başkan Tavlı incelemeler sırasında Erenyurt İlkokulu’nu da ziyaret ederek bugün karne alacak öğrencilerle bir araya geldi. Başkan Tavlı Öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti.

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu