GündemGülyalı

Başkan Ulaş Tepe “ Anladık ki Sizinle Bizim Gündemimiz Aynı Değil”

Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin yetkililerine seslendi.

Gülyalı’da bulunan Çikolata Park’ın işletmeciliğini ilçe belediyesine verilen talebimiz fırsattan istifade ek gündemle meclise geçirilmesine tepki gösteren Başkan Ulaş Tepe, “ Anladık ki sizinle bizim gündemimiz aynı değil” diyerek sözlerine şu şekilde devam etti

“Öncelikle bu süreçte bunları konuşmak zorunda olduğum için herkesten özür diliyorum. Ülke yangın yerine dönmüş, milletimiz tarihinin en büyük afetiyle mücadele ediyor. Biz de 1 haftadır deprem bölgesinde yurttaşlarımızın yaralarını sarmakla, onlara destek olmakla uğraş veriyoruz. Ancak OBB bu durumu adeta fırsata çevirircesine bir adım atıyor. Daha önce ilçemiz adına Çikolata Park’ın işletmesinin belediyemize verilmesine yönelik talebimiz, fırsattan istifade ek gündemle meclise getirilip apar topar meclisten geçiriliyor.

Nedir bu aceleniz beyler? Meclis gündeminiz kiralama, arsa satışı, imar revizyonları ve yine kredilerden oluşuyor. Yazıklar olsun. Bu zamanda bunları mı konuşmalıydık?  Sizi milletimizin vicdanına havale ediyorum” dedi.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu