GündemAsayiş

Belediye Personeli Son Yolculuğuna Uğurlandı!

Samsun’un Terme ilçesinde elim bir kazada hayatını kaybeden Ünye Belediyesi personeli Önder Kaynar(40) için belediye binası önünde cenaze töreni düzenlendi. Ünye Belediyesi personelleri her sabah mesaiye karşıladığı arkadaşlarını bu defa son yolculuğuna uğurlamak için karşıladılar.

Arızalanan araçlarını beklerken babası Ömer Kaynar(72) ile birlikte hayata gözlerini yuman Önder Kaynar’ın cenazesi sabah saat 08:45’te Belediye Binası önüne getirildi.

Merhumun mesai arkadaşları, yakınları, sevenleri ve Ünye protokolünün katıldığı törende özgeçmiş okunmasının ardından dualar edildi ve merhum için helallik istendi. Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, mesai arkadaşlarını kaybetmekten dolayı duydukları hüznü dile getirdiği açıklamasında yakınların başsağlığı temennisinde bulundu.

Kaynar’ın yakınları da törene katılırken ailesi güçlükle ayakta durabildi. Merhumun naaşı, İkizce ilçesi Şenbolluk Mahallesi’ndeki baba ocağına götürülerek buradaki cenaze merasiminin ardından, babası Ömer Kaynar ile birlikte aile kabristanlığından son yolculuğuna uğurlandı.

Merhum Önder Kaynar evli ve iki çocuk babasıydı.

Haber: Talip Kocakoç

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu