GündemFatsa

Bolaman Laleli Yolu Muhteşem Oldu

Fatsa Belediyesi ilçenin çeşitli noktalarında yaptığı eş zamanlı çalışmalarla büyük takdir topluyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Fatsa Belediyesi’nin Bolaman Laleli Mahallesi’nde ortaklaşa yürüttüğü, 5.5 kilometrelik sıcak asfalt çalışmaları sona erdi.
Mahalle içlerine kadar giren yol çalışmaları sonrasında vatandaşlar yazın tozdan, kışın da çamurdan kurtulduklarını söylediler. Bu kapsamda planlama dâhilinde hizmet veren ekipler, Bolaman Laleli mahallesinde büyük bir hizmet atağı gerçekleşti.

“Halkımız Musterih Olsun, Hizmet Gitmeyen Mahallemiz Kalmayacak”

Kırsal mahallelerde imkânlar ölçüsünde ve planlama dâhilinde çalışmaların sürdüğünü dile getiren Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Göreve geldiğimizde özellikle kırsal mahallelerimizde yol konusunda büyük sorunlar vardı. İlk günden bugüne bu eksiklikleri gidermek, talepleri karşılamak için yoktan kaynak hazırladık, imkânsızlıkların içinde imkân ürettik. Gerek pandemide, gerek belediyecilik faaliyetlerinde çalışma ve hizmetlerimizi tüm zorluklara rağmen bahane üretmeden yerine getirdik ve getirmeye devam ediyoruz. Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri olarak Bolaman Mahallesi Laleli semtinde 5.5 kilometre sıcak asfalt çalışması, Fatsa Belediyesi ekipleri olarak ise, Bozdoğan Hayta semti, Akise semti, Alahman semti ve Burunucu semtinde toplamda 2,9 kilometre beton yol ve Burunucu semtinde 800 metre sathi kaplama çalışması gerçekleştirdik. Ekiplerimiz kentin dört bir yanında vatandaşlarımıza hizmet götürüyor. Tüm mahallelerimizin eksikliklerini biliyoruz. Her biri için plan ve projelerimiz hazır. Ancak kaynağın doğru kullanımı ve verimli yönetim için sıraya aldık. İmkânlarımız doğrultusunda sırayla hepsini gerçekleştireceğiz. Bu konuda halkımız müsterih olsun.” dedi.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu