ÇaybaşıGündemİlçelerSiyaset

Çaybaşı’nda Ak Parti’den Gövde Gösterisi

Çaybaşı’nda Hilmi Güler Coşkusu

Başkan Güler: Bizden daha İyisini Yapacak Yok, Varsa Beri Gelsin Neler Yapacağını, Nasıl ve Kiminle Yapacağını Anlatsın ki Bizde İnanalım”

“Belediye Başkanlığı Aynı Zamanda Hesap Verme Yeridir. Onun İçin Herkes Hesap Verecek, Paralar Nerede Hesap Verecek”

Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler'e Çaybaşında Büyük Coşku. 1
Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’e Çaybaşında Büyük Coşku. 1

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Hilmi Güler, yoğun seçim mesaisine Çaybaşı ilçesinde başladı.

Meşaleler eşliğinde ilçe girişinde coşkuyla karşılanan Güler’in ziyareti yoğun katılımlı mitinge dönüştü. 31 Mart yerel seçimlerinde Çaybaşı seçmeninden sandıkları patlatma sözü alan Başkan Güler, “Bizim kadromuz çok güçlü. Büyükşehir belediyesi olarak sizlere sürprizlerimiz olacak. Bizden daha iyisini yapacak yok varsa beri gelsin neler yapacağını, nasıl ve kiminle yapacağını anlatsın ki bizde inanalım” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler'e Çaybaşında Büyük Coşku 3
Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’e Çaybaşında Büyük Coşku 3

Güler İP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz’a da gönderme yaparak, “Soru soruyoruz cevap yok. Asfaltın parası nerede dedik cevap yok, arsaların parası nerede dedik cevap yok. İlküvez’in, Çaybaşı’nın, Ordu’nun parası nerede? Onu merak ediyoruz. Belediye Başkanlığı aynı zamanda hesap verme yeridir. Onun için herkes hesap verecek, paralar nerede hesap verecek” diye konuştu.

“Sürprizlerimizi Bekleyin 31 Mart Günü Sandıkları Patlatın”

Çaybaşılı vatandaşlara Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın selamlarını götüren Başkan Güler’e vatandaşlar tezahüratlarla destek verdi. 31 Mart’ta güzel sonuç elde etmek için Çaybaşı’ndan sandıkları patlatma sözü alan Başkan Güler şöyle konuştu:

Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler'e Çaybaşında Büyük Coşku
Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’e Çaybaşında Büyük Coşku

Çok Güzel Günlere Birlikte Gidiyoruz

“Dünya liderimiz Cumhurbaşkanımızın sizlere selamları var. Bizde az laf çok iş var. İsmet Yanık kardeşimiz ne diyorsa hepsinin altına imza atıyorum. Burayı ışıl ışıl yaptık. Diğer çalışmaları da yapacağız. Hiçbir ayrım olmadan hizmetleri yapacağız. Bizim ayrımız gayrımız yok. Güzel bir çalışma yaparak 31 martta güze bir sonuç elde edeceğiz. Buraya doğalgaz gelecek. Yol ve su sorununuz kalmayacak. Sizlerin yüzünü daha da güldüreceğiz. Kreşler açacağız, sosyal tesisler kazandıracağız. Çok güzel günlere birlikte gidiyoruz. En büyük kaynağımız da fındık ve bundan sonra yapacağımız iş yerleriyle birlikte ekonomi, yatırım, fabrikayla ilgili çalışmalar olacak. Onları da bana bırakın. Sürprizlerimizi bekleyin 31 Mart günü sandıkları patlatın. Sizden bunu istiyoruz. Biz belediyeciliğe 94 yılında İstanbul’da başladık. Şimdi de Ordu’yu Türkiye’nin en güzel, en yaşanabilir 10 ilinden biri yapacağız. Aslında başkan olan sizlersiniz, siz isteyeceksiniz biz yapacağız. Biz sizin hizmetkarınızız.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu