GündemOrdu Valiliği

Dertlerini Dinledi, Not Aldı

Her hafta  Çarşamba günlerini “Halk Günü”ne ayıran Vali Tuncay Sonel, Ramazan ayında da vatandaşların sorun, sıkıntı ve taleplerini dinlemeye devam ediyor.
Vali Tuncay Sonel, eski Valilik binasında gerçekleştirdiği “Halk Günü” toplantısına katılan 573 vatandaşımız tarafından kendisine iletilen sağlık, iş, ekonomik ve özel sorunlar başta olmak üzere tüm talepleri çözüme kavuşturmak için ilgili kurum yöneticileriyle birlikte çaba sarf etti.
Katılımın yoğun olduğu “Halk Günü”nde vatandaşlara hayırlı Ramazanlar dileğinde bulunan Vali Sonel, hayırsever vatandaşların desteğiyle gıda paketleri, alışveriş kartları, çocuk kıyafetleri, sağlık yardımı, tedavi masrafları başta olmak üzere tüm yardımların yapıldığını söyleyerek, katkıda bulunan, desteklerini esirgemeyen hayırseverlere teşekkür etti.

 

Yeni Doğan Bebeklere Hediyeler Verdi

“Halk Günü”nde, 6 Şubat’ta yaşanan ve 11 ilimizi etkileyen deprem sonrasında Ordu’da misafir edilen depremzede vatandaşlarımız da vardı. Depremzede vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerini ileten Vali Tuncay Sonel, depremzede vatandaşlarımızın da taleplerini çözüme kavuşturdu.
“Halk Günü”ne aileleri ile birlikte katılan çocuklarla da yakından ilgilenen ve çeşitli hediyeler veren Vali Sonel, 2 ay 10 günlük Defne Ayşe Vural, 2,5 aylık Hira Leva Uçak ile görme engeli olan Deniz Bekdemir’in henüz 35 günlük olan kızı Duru Münire adlı bebekleri kucağına alarak bir süre sevdi ve bebeklere altın hediye ederek, sağlıklı uzun ömürler dileğinde bulundu.

Vali Tuncay Sonel, “Allah devletimize zeval vermesin. Halk günü toplantılarımıza katılan vatandaşlarımızı içinde bulunduğumuz bu mübarek ayda boş göndermemeye, devletimizin şefkatini, güler yüzünü göstermeye özen gösteriyoruz“ dedi. “Halk Günü”ne katılan vatandaşlar ise, “Yakın ilgisini bizlerden esirgemeyen Sayın Valimizden Allah razı olsun. Kendisine çok rahat ulaşabiliyor, taleplerimizi anlatabiliyoruz” diyerek, sorunlarının dinlenmesinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, teşekkür ettiler.

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu