GündemFatsa

 “Devletimizin Gücünü Sahada Görmek Acılarımızı Hafifletiyor”

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar deprem bölgesindeki illerden Adıyaman ve kardeş şehir Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesine giderek yapılan ve yapılacak olan çalışmalarla ilgili koordinasyon toplantılarına katıldı.
AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Yasin Sarıçiçek ile birlikte ilk olarak Adıyaman iline giden Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar burada Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan ve Koordinatör Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in başkanlığında Adıyaman Afet Koordinasyon Merkezinde belediye başkanlarının da katılımı ile Ramazan Ayında düzenlenecek olan etkinlikler ile ilgili koordinasyon toplantısına katıldı.

İkinci Durak Pazarcık İlçesine

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar Adıyaman ilinde gerçekleşen toplantının ardından Fatsa ile kardeş şehir ilan ettikleri Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesine gitti. Burada Pazarcık Belediye Başkanı İbrahim Yılmazcan’ı ziyaret eden Başkan Kibar ve AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Yasin Sarıçiçek geçmiş olsun temennisinde bulundular. Başkan Kibar Sarıçiçek son olarak Koordinatör Vali Bülent Tekbıyıkoğlu’nu ziyaret ederek çalışmalarla ilgili istişarede bulundular.

“Acılar Dinmez Ama Hafifler”

Ziyaretler sonunda bir açıklama yapan Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar deprem bölgesinde yaraların hızla sarıldığını belirterek, “Devletimizin gücünü sahada görmek acılarımızı dindirmese de, hafifletiyor. Geleceğe umutla bakan tüm depremzede kardeşlerimize bir kez daha geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. İlçe Başkan Yardımcımız Yasin Sarıçiçek ile birlikte bölgedeki ihtiyaçlar hakkında değerlendirmelerde bulunduk ve Ramazan ayı içerisinde yapılacak olan çalışmaları planladık. Deprem bölgesinde hep birlikte yaralarımızı sarıyor, yeniden ayağa kalkmak için canla başla çalışıyoruz.” dedi.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu