GündemYaşam

Fahri Ulusoy: “Memleket Derdinde Olan İnsanlarız”

Alp Medya Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Alp, Başkentteki ziyaretleri sırasında Ünyeli hemşehrileri başta olmak üzere Ordulu iş insanları ile bir araya geliyor. Bu kapsamda, Gazeteci Alp, 33 yıl önce Ankara’ya gelerek çalışan Fahri ve Mesut Ulusoy kardeşleri yine 22 yıl önce kendi işlerini kurarak büyüttükleri ofislerinde ziyaret etti.
Ambalaj sektöründe öncü olmayı kendilerine hedef koyan ve bu doğrultuda ilerleyen Mesudiyeli Ulusoy kardeşlerden Mesut Ulusoy, yaptığı değerlendirmede şu ifadelere yer verdi:
“Bize büyüklerden bir miras kalmadı. Biz Ankara’da çalışıp bu günlere geldik. İlk olarak ambalaj sanayini kurduk. Ağabeyim daha çok sosyal işlerle uğraşır, Ankara Mesudiyeliler Dernek Başkanı kendisi, birlik ve beraberlik içinde bu günlere geldik. İkinci şirketimiz Anatolia çay şeker ve gıda paketleme üzerine. Gimat ve Ostim de iş yerimiz var. Buradan memleketimiz için geleceğimiz için çalışmalarımıza devam ediyoruz.”
Ankara Mesudiyeliler Dernek Başkanı Fahri Ulusoy ise, her ne kadar Ankara’da olsalar da memleket için bir şeyler yapabilme arzusunda olduklarını dile getirdi.

admin

admin

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu