GündemAlp Tv

Gündoğdu: “Siyaset Konuşmak Yasak Dediler, Biz de Türk, Söyledik”

AK Parti Milletvekili Metin Gündoğdu, bayramın üçüncü gününde yine ilçelerde bayram ziyaretindeydi. Bayramın son günü; Kumru, Korgan, Çamaş ve Fatsa’da AK Parti ilçe teşkilatlarıyla bayramlaştı. Gittiği her ilçede esnafların kapılarını tek tek açan, vatandaşla durup hasbihal eden Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Ordu’nun türküsüne de eşlik etmeyi ihmal etmedi.

Milletvekili Gündoğdu, Çamaş ilçesinde gerçekleştirdiği bayram ziyaretinde; gittiği derneğin kapısında “Burada siyaset konuşmak yasak” yazısıyla karşılaşınca, yasağa uydu ve beraberindekilerle birlikte Ordu’nun Dereleri türküsüne eşlik etti. Samimi anların yaşandığı bayram ziyaretinden renkli görüntüler ortaya çıktı.

Metin Gündoğdu; “Çamaş Sarıyakup Derneğimizi ziyaretimiz sırasında kapıda ve duvarlarda gördüğümüz ‘Burada siyaset konuşmak yasak’ yazısına uyduk ve siyaset yapmadık. Birlikte Ordu’nun Dereleri türküsünü söyledik. Sazlı sözlü sohbetleriyle ve güler yüzleriyle bizleri misafir eden kıymetli hemşehrilerimize gönülden teşekkür ediyorum.” Dedi.

 

BİZİM TEK DERDİMİZ ORDU’MUZ

14 Mayıs seçimlerinde listede yer almamasına rağmen çalışmalarına ara vermeyen vatandaş buluşmalarına devam eden AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, “ Bizim derdimiz makam değil, koltuk değil. Biz Ordu sevdalısıyız. Her zaman tek derdimiz Ordumuz oldu, bundan sonra da Ordumuz olacak ve davamız için, memleketimiz için, hemşehrilerimiz için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.” Dedi.

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu