GündemÜnye

İlçe Başkanı Alparslan’ın Sözleri Ünye’ye Heyecan Kattı

Ünye il olsun kampanyasına toplumun her kesiminden destek mesajları gelirken Ak Parti’nin konuya bakışı merak ediliyordu. Ak Parti Ünye İlçe teşkilat başkanı Hasan Fahri Alparslan, Kurban Bayramı Kent Bayramlaşmasında yaptığı konuşmasındak, ifadeleri Ünye’yi yen,den heyecanlandırdı.

Ünye Belediyesi Atatürk Parkı Sosyal Tesislerinde düzenlenen Geleneksel Kent Bayramlaşmasında konuşan Alparslan, “Kurban Bayramının Ünye ilimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Bu cümle, Ak Parti Ünye ilçe teşkilatının 2021 yılındaki TUIK verilerine göre il olmaya aday ilçeler arsında gösterilen Ünye için ilk il olma mesajı oldu.

 

“Ünye İlimize…”

AK Parti Ünye İlçe Başkanı Hasan Fahri Alpaslan’ın alkışlarla karşılanan “Ünye İli” mesajı şu ifadelerle devam etti:

“Birlik ve beraberliğe daha çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde ortak noktada buluşmamıza ve beraber hareket etmemize en önemli etken olan bayramlarımızdan birine daha ulaşmış olmanın güzelliğini yaşıyoruz.  Mübarek Kurban Bayramında sizlerle beraber olmaktan büyük mutluluk duyuyor, bayramınız kutluyoruz. Bayramın memleketimize, milletimize, ilçemize, Ünye ilimize hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

 

Başkan Alparslan’ın bayram tebrik mesajı Ünye ili için de önemli bir adım olarak kayıtlara geçmiş oldu.

 

Haber: Talip KOCAKOÇ

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu