GündemÇevreGürgentepe

İlçe Genelinde 40 Km Yol Asfalt ve Betonla Buluştu

Ordu Büyükşehir Belediyesi Gürgentepe ilçesinde 40 km yolu asfalt ve betonla buluşturdu. İlçe genelinde 30 milyon liralık ulaşım yatırımı yapıldı.

 

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in ulaşım hamlesi, Gürgentepe ilçesinin çehresini değiştirdi. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, 2019-2022 yılları arasında ilçe genelindeki 40 kilometre yolu asfalt ve betona kavuşturdu.

 

40 Km Yol Asfalt ve Betonla Buluştu

Gürgentepe ilçesinde yapılan ulaşım yatırımları sonrası, birçok mahalle ve grup yolu, asfalt ve betonla buluştu. İlçede, 40 km asfalt ve beton yol, 39 km yeni yol açma, 207 km stabilize, 698 km reglaj, 360 km hendek temizliği, 1463 ton asfalt yama, 2 bin 340 metre yağmur suyu, 58 metre menfez, 3 bin m3 taş duvar çalışmasına imza atıldı.

 

30 Milyon Lira Ulaşım Yatırımı Yapıldı

İlçe merkezinde mahalle ve grup yollarında başlatılan ulaşım seferberliği sonrası yılların kangren olmuş sorunları da bir bir çözüme kavuştu. 2019-2022 yılları arasında Gürgentepe ilçesine 30 milyon liralık ulaşım yatırımı yapıldı.

 

 Asfalt ve Betona Kavuşan Mahalle Ve Grup Yolları

Gürgentepe ilçesinde, Tepeköy mahalle yolu, Okçabel mahallesi yolu, Çamlıca mahallesi yolu, Akören Mahallesi, Kışla Caddesi, Döşek mahalle yolu, Akmescit mahalle yolu, Tikenlice mahallesi, Tikenlica mahallesi ve Damarlı mahalle yolu, Ağızlar-Tikenlice bağlantı yolu, Işıktepe-Yurtseven-Kabataş bağlantı yolu ile Muratçık mahalle yollarında asfalt ve beton yol çalışmaları gerçekleşti.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu