ÜnyeÇaybaşıGündemİlçeler

İlküvez’e Alternatif 6 Km’lik Yolda Çalışmalar Başladı

Çaybaşı ilçesi ile İlküvez Mahallesi arasında ulaşımı sağlayan 6 kilometrelik grup yolunda Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından beton yol çalışması başlatıldı.

Ordu’da vatandaşların ulaşım konforunu artırmak amacı ile Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri 19 ilçede sürdürülen beton yol ve asfalt çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Kırsal mahalleler başta olmak üzere sürdürülen çalışmalar ile vatandaşlar modern yol güzergahlarına kavuşuyor.

Toplam Uzunluğu 6 Km

Standardı yüksek yollar için çalışmalarına devam eden Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Çaybaşı ilçesinin en fazla nüfus yoğunluğuna sahip İlküvez Mahallesi’ne alternatif güzergâh olan grup yolunda beton yol çalışması başlattı.

Toplam uzunluğu 6 kilometre olan güzergahta çalışmalar kapsamında 400 metrelik yol beton ile buluşturuldu.

“4 Mahalleye Hizmet Verecek”

4 mahallenin kullandığı grup yolunun kısa süre içerisinde tamamlanacağını belirten Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, yolun Çaybaşı ilçesine hayırlı olmasını diledi.

Başkan Güler yol hakkında şu bilgileri verdi:

“Çaybaşı ilçemizin en fazla nüfus yoğunluğuna sahip olan İlküvez Mahallesi’ne alternatif güzergâhta ekiplerimiz beton yol çalışmasına başladı. Kargalı, Namazlı ve Akbaba Mahallelerine de hizmet verecek olan yolda çalışmalarımızı kısa süre içerisinde tamamlayacağız. Çaybaşı ilçemize şimdiden hayırlı olsun”

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu