GündemSiyaset

İyi Partili Aday Adayı Necdet Yılmaz’dan Kapanan 53 Beldeye Mesaj!

İYİ Parti Ordu Milletvekili aday adayı, Ünyeli siyasetçi Necdet Yılmaz, siyasi sürece ilişkin yaptığı açıklamada, göreve gelmesi halinde yapılması gerekenleri sıralayan bir değerlendirmede bulundu. Kırsal kalkınmaya dikkat çeken Yılmaz, tarım ve hayvancılığın bundaki en önemli faktör olduğuna işaret eti. Büyükşehir öncesinde Tekkiraz Belediye Başkanlığı da yapmış olan isim, kapanan 53 beldeye de seslenen bir açıklama yaptı.

Yerel yönetimden anlayan liyakatli kişilerin göreve gelerek başarılı çalışmalar ortaya koyabileceğini savunan Yılmaz, yetkin ve kararlı bir ekiple işe koyulacaklarını söyledi. Kırsal kalkınma için çaba harcayacağını söyleyen İYİ Parti Ordu Milletvekili aday adayı Necdet Yılmaz, değerlendirmesinde şu ifadelere yer verdi:

 

“Tarım Ve Hayvancılık Liyakatli Ellerle Desteklenecek”

Ülke refahında belirleyici faktörün kırsal kalkınma olduğunu düşünüyorum. Özellikle yakın zamanda yaşadığımız sorunlarda gösterdiği üzere güçlü Türkiye için en az Büyükşehirlerimiz kadar kırsalında güçlenmesi gerekiyor. Ekonomik refahın Ülkeye homojen olarak yayılması şart. Tarım ve hayvancılığın desteklenerek kırsalın tekrar cazip hale getirilmesi gerekiyor. Yerel yönetimlerin etkin ve sorun çözen kurumlar haline getirilmesi gerekiyor. Bu çerçevede halkımızın dilinden anlayan ve zaten halkın içinde yetişmiş bir vatandaşım. Ülkemizi yeniden yapılandırmak karşılaşacakları zorluklara akılcı çözüm bulmak adına mecliste Milletin sesi olacağım.

Kırsal kalkınmaya ömür adadım hiçbir çıkar grubunun etkisi altında kalmadan sadece halkın ihtiyaçlarını en düzgün ve etkili şekilde gündeme getirip milleti merkeze alan politikaların oluşması için çaba harcayacağım. Bu işlerin sadece yetkin ve kararlı bir ekiple yapılabileceğini düşünüyorum.

 

“Adaylığımızı Duyan  Kapanan Beldelerde Umut Yeşerdi”

“Bu yüzden Sayın Meral Akşener’in önderliğinde İyi Parti çatısı altında güçlü, namuslu vizyoner bir kadro ile büyük işler başaracağımıza hem bölgenin hem tüm ülkemizin kronik sorunlarını bir bir çözeceğimize eminim.  Ordunun kapanan 53 Beldesinin sesi olacağım. Ben de 25 yıl beldede Belediye Başkanlığı yapmış bir insan olarak, oradaki boşlukları hisseden kişilerden biriyim. Aday Adaylığımı duyan bütün kapanan belde belediye arkadaşlarım beni arayarak ümitlerinin yeşerdiğini bana ifade ettiler. Mecliste onların sorunlarını dile getireceğimi inanıyorlar ve biliyorlar.”

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu