GündemSiyasetÜnye

Kalafat “Şov İçin Degil Hizmet İçin Buradayım”

Yazgı İnşaat’ın katkılarıyla hazırlanan muhtarlar konuşuyor programında Hamza Alp’in konuğu Yavi mahalle muhtar adayı İrfan Kalafat Yavi köyüne yapılması gereken ve neler yapacağı hakkında projelerini anlattı.

Öncelikle Yavi mahallesi halkıma selamlarımı göndermek istiyorum. Biz bu yola çıktık inşallah kazandığımızda çok büyük hizmetler getireceğimizi söyledik. “hizmet hizmet dedik ”hizmet aşkıyla bu yola çıktık.

Halkımızın bizden çok büyük beklentileri var Yavi mahallesi Belediyesine ve Muhtarlarına küsmüş çok büyük sorunları var.

“Yavi mahallesi Ordu ili’nin 2. Büyük mahallesidir.”

Mevcut Muhtarımızın Yavi köyüne getirileri nelerdir. Hanelerden okul için fındık topladı temeli atıldı inşaat durduruldu. Neden yarım kaldığı hakkında bir bilgimiz yok.

Mevcut sağlık ocağımız var daha önceden de hizmet veriyorduk. Şuan ki kontrolümüzde sağlık ocağımızın tadilat ihtiyaçları var. Tabiki bunların bakımlarını yapacağız.

Çocukların okuldan geldiğinde stres atması için gereken bir şey tabiki de biz bu park alanlarını yapacağız. Çocuklarımız’da bizlerden gurur duysun istiyoruz.

Biz okullarımızın tadilatlarını yapacağız park alanlarını genişleteceğiz okul bahçelerinde kır düğünleri yapacağız inşallah.

Plan ve projelerimizde eksiklerimiz çok fakat market, tarım kooperatifi ve ekmek fırını bunlar öncelikli ve yapılması gereken planlarımız bunları yapmak amaçlı kendimizi muhtar adayı olarak ön plana attık.

Yavi mahalle halkına 2 şey önermek istiyorum;

“Şov peşinde değil hizmet peşindeyiz”

“Biz buradayız hiçbir yere de gitmiyoruz bizde Yavi mahallesi çocuğuyuz”

IMG 0175   IMG 0181

admin

admin

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu