GündemSpor

Karadeniz Off-Road Gala Gecesinde Kupaları Topladılar

Ün-Off Kulüp Başkanı Alper Argan, 2023 sezonunda Ünye’de uluslararası bir Off-Road şampiyonası yapmayı planladıklarını ve şampiyonluk galasının Ünye’de yapabilmek adına hedef çizdiklerini söyledi.

Karadeniz Off-Road Kupası 2022 yılı Gala gecesi Trabzon Maçka’da yapıldı. Ünye Ün-Off olarak 15 kişilik ekip, gala gecesine katılım sağlayarak adeta kupaları topladılar. 2022 yılında Fatsa Off-Road Kulübü, Ünye Yunus Emre Off-Road Kulübü, Ardeşen Off-Road Kulübü ve Giresun Off-Road Kulübünden olmak üzere 4 yarıştan oluşan Karadeniz Off-Road kupası gala gecesinde yine bu 4 kulübün üyeleri hazır bulundu. Ün-Off 2022’deki tüm yarışlara katılım sağlamış ve dereceler elde etmişti.

Trabzon’daki kupa gecesinde kupa kazanan pilot ve CO pilotları tebrik eden Ün-Off Kulüp Başkanı Alper Argan, izlenimlerini aktararak hedeflerinin 2023 yılında şampiyon olmak ve gala gecesini Ünye’de gerçekleştirebilmek olduğunu söyledi.

Argan, gazetemize yaptığı değerlendirmede şu detayları aktardı:

“2022 Karadeniz Offroad Kupasında 2 aracımız farklı klasmanlarda yarıştı. Pilot ve Co Pilotlarımız ile birlikte  gala gecesinde kupalarımızı hep birlikte kaldırdık.

Ünoff S3 Klasmanında Kupa alan Yarışçılarımı, Pilot Ahmet Cihangir Topaloğlu, Co Pilotu Yasin Sanioğlu,

S2 Klasmanında Kupa alan Yarışçılarımız, Pilot.Celal Cem Yanık, Co Pilotu Murat Serin kupalarını aldıktan sonra Ünye/ Ünıoff olarak 2022 yılında Mineport Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Ümit Özkan Bey ana sponsorluğunda yapmış olduğumuz başarılı Offroad Yarış Organizasyonu için plaket aldık. Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu Sportif Direktörü Sn.Murat Kaya bey tarafından Kulüp Başkanımız olarak tarafım Alper Argan’a plaket takdim edildi. 2022 yılında Ünoff olarak başarılı bir sezon geçirdik. 2023 yılı Offroad sezonu için çalışmalara başladık. Tarih olarak netlik kazanmış bir tarihimiz yok Federasyonumuz tarafından belirlenecek ama  yarış tarihimiz tahmini Eylül ayı gibi olabilir. 2023 yılında Uluslararası bir yarışa tüm Ünyeliler ile birlikte ev sahipliği yapacağız. İnşallah 2023 yılı Şampiyonu Ünye/Ünoff olarak biz olur ve Gala Gecesini Ünye’de yapmak bizlere nasip olur. Yeni sezonda tüm yarışçılara başlılar dileriz.”

Haber: Talip Kocakoç

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu