GündemSiyasetÜnye

Karşıyaka Mahallesi’nde CHP Heyecanı!

Karşıyaka Mahallesi’nde gerçekleşecek olan yerel seçimlere yoğun bir ilgiyle devam ediliyor. Mahalle sakinleri, Başkan adayı Öztürk’ün çalışmalarına büyük destek göstererek, değişim isteğini ortaya koyuyor.

Başkan adayı Öztürk, mahallenin en az oy alınan bölgelerinden birinde dahi sıcak bir ilgiyle karşılandıklarını belirtti. Halkın gösterdiği bu ilginin, değişim ve gelişim isteğinin bir yansıması olduğuna inandığını ifade etti. “Halkımızın sıcak ilgisi bize çalışma gücü verdi, inancımızı yükseltti. En az oy aldığımız mahallede gördüğümüz bu ilgi, halkın değişim isteğinin göstergesi olarak görmeliyiz” dedi.

Başkan adayı, seçimlerden zaferle ayrılmak istediğini vurgulayarak, daha fazla çalışacaklarını ve halkın beklentilerine uygun projelerle mahalleyi daha yaşanabilir bir yer haline getireceklerini belirtti.

Karşıyaka Mahallesi Camii’nde Cuma namazını ada eden Öztürk, dua ederek mahalle sakinlerine teşekkür etti. Camide yaptığı konuşmada, “Halkımızın bizlere gösterdiği destek, bizim için büyük bir sorumluluk taşıyor. Bu sorumluluğun bilinciyle çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

Son olarak, Öztürk, zafere giden yolda sloganlarını dile getirerek, “Tam Yol İleri” diyerek sözlerini tamamladı. Karşıyaka Mahallesi sakinleri ise CHP adayına gösterdikleri destekle, 31 Mart’ta gerçekleşecek olan seçimlerin heyecanını birlikte yaşıyor.

haber 18

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu