GündemSiyasetÜnye

Yeniden Refah’dan Kapalı Pazar Ziyareti

Ünye ilçe belediye başkan adayı Hayati Balcı ve ilçe başkanı Mehmet Üstündağ, Yeniden Refah Partisi Ünye ilçe teşkilatı üyeleriyle birlikte Ünye Belediyesi kapalı pazar yerini ziyaret etti. Ziyarette kadın kolları başkanı Seyhan Üstündağ ve yönetim kurulu üyeleri de yer aldı.

Heyet, pazar esnafıyla bir araya gelerek esnafın beklenti ve taleplerini dinledi. Ayrıca, pazara renk katan kadın girişimcilerle de görüşmeler gerçekleştirildi. Ziyaret sırasında, ilçenin sosyal ve ekonomik dokusuna katkı sağlamak adına yapılacak projeler ve hedeflerle ilgili esnafa bilgiler verildi.

İlçe başkanı Mehmet Üstündağ, yaptığı açıklamada, “Yeniden Refah Partisi olarak milli görüş belediyeciliğini tüm Türkiye’de olduğu gibi ilçelerimizde de yaşama geçirmek için adaylarımızla sahada aktif bir şekilde bulunuyoruz. Bu ziyaretimizde, Ünye Belediyesi kapalı pazar yerini ziyaret ederek esnafımızın ve vatandaşlarımızın sorunlarını dinledik. 2024 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde, belediyecilik anlayışımızla Ünye’yi daha modern ve işlevsel hale getirmeyi hedefliyoruz. Bu kapsamda, merkezi, kalıcı ve işlek bir pazar yerini ilçemize kazandırma sözü veriyoruz” dedi.

Aday Hayati Balcı ise, “Ünye’nin potansiyelini doğru değerlendirecek, halkımızın ihtiyaçlarına uygun projeleri hayata geçirecek bir belediyecilik anlayışıyla yola çıktık. Kapalı pazar yerinin ziyaretinde esnafımızın beklenti ve önerilerini dinleyerek, onlarla bir araya gelmek bizim için önemliydi. Bu ziyaret, Ünye’nin geleceğine dair planlarımızı bir kez daha esnafımızla paylaşma fırsatı sundu” şeklinde konuştu.

Yeniden Refah Partisi Ünye ilçe teşkilatının pazar ziyareti, ilçe halkı arasında olumlu bir karşılık buldu. Hem esnafın hem de vatandaşların belediye başkan adayı ve ilçe başkanıyla buluşma fırsatı yakaladığı etkinlik, yerel seçimlere yönelik heyecanı artırdı.

haber 17

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu