GündemSiyaset

Kızılay Kötü Yönetiliyor!

Deva Partisi Ordu İl Başkanı Erkan Türkmen, Kızılay’ın kötü yönetildiğini belirterek, “Kızılay çadırı satmak yerine ihtiyaç sahiplerine bedelsiz vermelidir. Efendim biz ihraç edeceğimiz çadırı sattık diyerek insanla dalga geçiyorlar. Bu tamamen Ahbap’ın topladığı paraya göz dikmekten başka bir şey değildir” dedi.

 

Kızılay’ın kötü yönetildiğini ifade eden Türkmen; “Biz Kızılay’ı ihtiyacımız olduğunda yaralarımızı saracak, mağduriyeti giderecek, afet olduğunda insanlara sahip çıkacak bir kurum olarak biliyorduk meğer Kızılay bir şirketmiş, insanlar göçük altında can derdinde iken 2-3 gün boyunca insanlara yardıma koşamayan AFAD gibi Kızılay da kötü yönetilmektedir.

Ahbap Kızılay’dan çadır istediğinde, Kızılay çadırı satmak yerine ihtiyaç sahiplerine bedelsiz vermelidir. Efendim biz ihraç edeceğimiz çadırı sattık diyerek insanla dalga geçiyorlar. Bu tamamen Ahbap’ın topladığı paraya göz dikmekten başka bir şey değildir. Artık Haluk Levent’i neyle tehtit ettilerse, sen bizden çadır al, bu topladığım paradan biz de paramızı alalım mantığıyla yapılan bir işlemdir. Yazıklar olsun hem AFAD’ın hem de Kızılay’ın liyakatsız ve beceriksiz yöneticilerini şiddetle kınıyorum. Az kaldı yanlış yapanlar hesap verecekler.” Dedi.

Türkiye sizi sandığa gömecek!

Türkmen, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Adıyaman’da asrın itirafını yaptığını vurgulayarak; “ Sayın Cumhurbaşkanım sadece Adıyaman’da sınıfta kalmadınız tam on ilde 2-3 gün boyunca insanlar göçük altında donarak öldüler. Artık yeter, ilk seçimde hem deprem bölgesinde hem de ekonomik enkazın altında kalan tüm Türkiye sizi sandığa gömecektir başka söze gerek yoktur.” Diye konuştu.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu