GündemÜnye

MHP, Ünye ve Bölge Muhtarlarıyla Buluştu!

Milliyetçi Hareket Partisi Ordu İl Başkanlığı, düzenlediği program ile Ünye ve çevre ilçe muhtarlarıyla bir araya geldi. Programa Ünye, Akkuş, Çaybaşı bölgesinden muhtarların yanı sıra partinin Ordu il teşkilatı üyeleri, Milletvekili adayı Naci Şanlıtürk ve Erol Bayram da katılım gösterdi.

 

Ünye Belediyesi Atatürk Parkı Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen kahvaltılı programın açılış konuşmasını MHP Ünye ilçe başkanı Av. Murtaza Hacıimamoğlu yaptı ve muhtarları selamlayarak 14 Mayıs için birlik mesajı verdi.

 

11 Mayıs Perşembe günü saat 13.00’te MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin Ordu’da miting yapacağını söyleyen MHP Ordu İl Başkanı Mehmet Özçelik de Ünye ve bölge muhtarlarını selamladı, destek istedi.

 

Erol Bayram: “Bütün Sorunlarınızı Sırtlarız”

“Bu seçim çok önemli. Ben Erol Bayram olarak Ünye’nin her yerini katış karış gezen, bilen biriyim. Siz değerli muhtarlarımızla tanışıklığımız var. Ordumuzun geleceğini şekillendirmek adına 28. Dönem milletvekilliği anlamında sizlerden destek bekliyoruz. Bu yolda bizi yalnız bırakmayacağınıza eminim. Biz Ordu’nun öz evladıyız. Ben Erol Bayram ve değerli kardeşim Naci Şanlıtürk olarak Ordu’nun çocuklarına destek bekliyoruz. Naci Başkanım il başkanlığı yaptığı dönemde zaten bütün Orduyu karış karış gezdi. Ben de Altınordu ilçe başkanlığı dönemimde hep yanınızda olmaya gayret ettim. Şimdi destek zamanı. O zaman bu zaman değil de ne zaman? 7/24 değil, 7/48 saat yanınızdayız ve öyle ol aya devam edeceğiz. Bu iki kardeşiniz sizlerin emrinde. Sizlerin bütün sorunlarını sırtlamaya hazırız. 14 Mayıs akşamı geleceğiz ve yine buralarda birlikte olacağız. Aziz muhtarlarımız, sıra sizde. Sandık başına gittiğinizde bu sohbetimizi hatırlayın lütfen.”

 

 

Şanlıtürk: “Recep Tayyip Erdoğan’ı Yedirmeyiz”

MHP Ordu birinci sıra milletvekili adayı Naci Şanlıtürk, en kolay ulaşılabilir milletvekili olacağını söyleyerek kürsüden telefon numarasını paylaştı.

Şanlıtürk, yaptığı değerlendirmede şu ifadelere yer verdi:

“Kıymetli muhtarlarım. Yaklaşık 3 yıldır bölgedeki sahadayız. Sizleri biliyoruz siz de bizi biliyorsunuz. Bizim neyimiz varsa hepsi Orduda. Biz Orduluyuz. MHP bu seçimlere daha disiplinli bir şekilde giriyor. Bizler zaten cenazede, düğünde, yasta, bayramda yanınızdaydık. Daha listeler açıklanmadan bir seçimde ne yapılması gerekiyorsa bizler zaten yaptık. Alnımızın akıyla teriyle bir seçim süreci yürütüyoruz. Naci Şanlıtürk milletvekili olmasa da bir bakarsınız sokakta çarşıda pazarda yine beni görürsünüz. Biz bu ilde yaşıyoruz, sahayı biliyoruz. Bu sebeple sizlerden destek bekliyoruz. Yerel ve milli olma anlamında Orduluların sorunlarını biliyoruz. Benim cep telefonum birçok muhtarda var. Lütfen telefonlarınızı çıkarın. Telefon numaram da budur. İstediğiniz zaman arayabilirsiniz. Başın düşerse dara, Naci Şanlıtürk’ü ara. En kolay ulaşabileceğiniz aday Naci Şanlıtürk’tür.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bu seçimi kazanamazsa birkaç savaş çıkar. Buna dikkat edelim. And olsun Recep Tayyip Erdoğan’ı yedirmeyiz. Bu millet bir liderini daha yedirmeyecek. Devletin milletin bekasını sağlayacağız. Size sizin için destek istiyorum. Cumhur İttifakına desteğiniz çok önemli. Bulgurdan patates soğan kavgası üzerinden hükümeti yıkamazlar. Recep Tayyip Erdoğan’ı yedirmeyeceğiz. Hayali Kürdistan olanın, hayatı kabristan olur. MHP’nin sözüdür. Andolsun ki terörü Türkiye’nin gündeminden çıkaracağız. Yeni anayasaya da vatan hainliği tanınımını getireceğiz. Bu ülkeye vatan hainliği yapana cezasını vereceğiz. Bu vesile ile 14 Mayıs tarihi çok önemlidir.”

Program, partililerin 14 Mayıs seçimlerine yönelik istişareler ile devam etti.

 

Haber: Talip Kocakoç

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu