GündemSiyasetÜnyeYaşam

Milletvekili Aday Adayı Argan: “Sahadan Hiç Kopmadık”

Ak Parti Ünye İlçe Başkanlığı görevinden istifa ederek Ordu’dan Ak Parti Milletvekili Aday Adayı olan Kenan Selim Argan, Alp Medya Ajansı ziyaret etti.

Aday Adaylığını açıkladıktan sonra yoğun bir çalışma maratonuna giren Argan ve beraberindeki heyet, Alp Medya Genel Müdürü Talip Kocakoç tarafından misafir edildiler.

Milletvekili olacak adayların halkın içinden gelerek halktan bağını hiçbir şekilde koparmayan kişilerin olması gerektiğini ifade eden Kenan Selim Argan, yaptığı değerlendirmede;

“Ne olursa olsun bağımızı koparmadık, sokaktan hiç ayrılmadık. Nasip olursa yolumuza devam, olmazsa yine devam edeceğiz. Biz bu gibi şeyleri sorun haline getirecek biri değiliz. İyi çalışmak lazım. Her bölgenin sorununu bilen birine ihtiyaç var. Vatandaşın sorunları bizim sorunumuz. Ünye bizim. Yolumuz uzun. Yine bu süreçte siyasi sahada takipte olan siz değerli basın mensubu arkadaşlarımıza da teşekkür ederiz.”

Ajans Genel Müdürü Talip Kocakoç ise bu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek misafirlerine başarı temennilerini iletti. Ziyaret, günün anlamına ilişkin fotoğraf karesi ile sona erdi.

admin

admin

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu