GündemSiyasetÜnye

Milletvekili Aday Adayı Argan Sahalarda

28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri Aday Adayı Kenan Selim Argan ziyaretlerine başladı.

14 Mayıs’ta gerçekleşecek olan seçimlere Milletvekili aday adaylıkları için başvuru yapan kişilerin isim listesi oldukça kalabalık. Adaylar başvurularını yaptıktan sonra hiç vakit kaybetmeden seçim hazırlıklarına başladı.

Geçtiğimiz günlerde Milletvekili aday adayı olmak için Ak Parti Ünye İlçe Başkanlığı’ndan istifasını yaparak aday adayı olduğunu yaptığı basın açıklaması ile duyurduktan sonra ilk ziyaretini Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’ya gerçekleştiren Kenan Selim Argan’ın 2. durağı Akkuş oldu.

Akkuş ziyaretlerinde ilk olarak ilçenin Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Can Solakoğlu’nu ziyaret eden Argan, daha sonra ilçedeki esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

Ziyaretleri sırasında oldukça güler yüz ve samimi bir şekilde karşılanan Argan, vatandaşların hayır dualarını aldı.

Sosyal Medya hesaplarından gerçekleştirdiği ziyaretleri paylaşan ve bildiren Milletvekili Aday Adayı Argan, misafirperverlikleri için Akkuşlu vatandaşlara teşekkürlerini ileterek şu ifadelere yer verdi;

“28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri Aday Adaylığı ziyaretlerimizin ikinci durağı, Ak Parti Akkuş İlçe Başkanlığı oldu. İlçe Başkanı Ayşe Can Solakoğlu Hanımefendi ve ilçe yönetimine bu güzel misafirperverliği için teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum. Akkuş ziyaretimizde güzel esnaflarımızı ve hemşehrilerimizi ziyaret ettik. Kendilerine hayırlı işler diledik ve sohbet ettik.”

admin

admin

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu