GündemSiyaset

Milletvekili Gündoğdu’dan Müjde Üstüne Müjde!

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, TBMM de Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile görüştü. Görüşmeleri neticesinde yaptığı açıklamada, Ordu ve İlçeleri için haberleri peş peşe paylaştı.

Diş Hastanesinin İhalesi 14 Ekim De Yapılacak
Sağlık Bakanı ile TBMM de görüşen Gündoğdu, Ordu Diş Hastanesinin ihalesinin ön hazırlıklarının tamamlandığını, ihalenin ise 14 Kasım 2022 tarihinde yapılacağını açıkladı.

Akkuş’a 500 Bin TL Destek!
AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu Sağlık Bakanı Sayın Koca ile görüşmesi sonrasında, Akkuş yapımı tamamlanan ve vatandaşlara hizmet veren Devlet Hastanesi’nin çevre düzenlemesi ve rekreasyon işlemleri için ise 500 bin TL destek verileceğini bildirdi.

Korgan Devlet Hastanesine C Sınıfına Geçiş Müjdesi!
Milletvekili Gündoğdu açıklamalarına, Korgan Devlet Hastanesinin C sınıfına geçirileceğininin müjdesini vererek devam etti.

TBMM de gerçekleştirdiği görüşme sonrasında, Ordu ve ilçelerine verdiği destekler için Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya teşekkür eden AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, “Verilen destek ve yatırımların ilimize, ilçelerimize ve kıymetli hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

admin

admin

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu