GündemYaşam

Vali Sonel, “Devletimiz Vatandaşlarımızın Yanında”

Vatandaşları evlerinde ziyaret etmeye ve Devletin şefkatini, güler yüzünü göstermeye özen gösteren Ordu Valisi Tuncay Sonel, ev ziyaretlerine devam ediyor.

İlk ziyaretini Poyraz ailesine yapan Vali Tuncay Sonel, tedavi gören 6 yaşındaki Efe ve annesi Çakır Poyraz’la bir süre sohbet ederek, ailenin sıkıntı ve sorunlarını dinledi.

6 yaşındaki Efe’ye geçmiş olsun dileğinde bulunan Vali Sonel, okulunda da çok başarılı bir öğrenci olan Efe’nin, çalışma masası talebini de anında yerine getirdi ve sağlığıyla ilgili tedavisi için de gereken her türlü yardımın yapılması talimatını verdi. Vali Tuncay Sonel, sevincini gizleyemeyen, ziyaret ve yardımları için teşekkür eden  Efe’ye  “her zaman yanındayız” mesajını verdi.
Daha sonra , 78 yaşındaki Şenel Altunbaş’ı evinde ziyaret ederek, “Sizin için yapabileceğimiz bir şey var mı?” diye sordu.

Sağlık sorunları dolayısıyla yatağa bağımlı olan 78 yaşındaki Şenel Altunbaş, ziyaret dolayısıyla çok mutlu olduğunu söyleyerek, ”Sayın Valim Allah sizlerden razı olsun. Sizlere duacıyız. Çok memnun olduk. Sağlıklı uzun ömürler diliyoruz” diyerek duygularını dile getirdi.

65 yaşındaki Perihan Bayraktarı da evinde ziyaret ederek hatırlarını soran Vali Sonel, ailenin sorun ve taleplerini dinledi.  Ziyaret dolayısıyla gözleri dolan ve memnuniyetini dile getiren 65 yaşındaki Perihan Bayraktar, “Evimize kadar gelerek bizleri ziyaret eden ve sıkıntılarımızı dinleyen Sayın Valimize çok teşekkür ediyorum. Bize yapılan yardımlar yeterli. Allah devletimizden ve sizlerden razı olsun. Allah Sayın Cumhurbaşkanımızı ve sizleri başımızdan eksik etmesin. Allahım sizleri ailenize bağışlasın” diyerek, dualarını esirgemedi.

Son ziyaretini 81 yaşındaki Merdiye Güzelsu’nun evine yapan Vali Tuncay Sonel, Merdiye teyzeyle  bir süre sohbet etti, hal ve hatırını sordu. “Allahım bin kere razı olsun. Beni yalnız bırakmayarak evime ziyarete geldin. Ne kadar Sevindiğimi anlatamam. Rabbim ne muradın varsa versin. Dünyalar benim oldu. Allah sizi başımızdan eksik etmesin” diyerek, dualarını eksik etmedi.
Vali Tuncay Sonel, 81 yaşındaki Merdiye Güzelsu’nun sağlık sorunları başta olmak üzere, yaşadığı evde gerekli tadilat ve onarım işlerinin de bir an evvel yapılması talimatını vererek, Merdiye teyzenin en güzel koşullarda yaşaması için gerekli çalışmaları hemen başlattı.

admin

admin

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu