GündemAkkuşİlçeler

“Muhtarlarımızla Uyum İçinde Çalışmaya Devam Edeceğiz”

Akkuş’ta 44 mahalle muhtarıyla bir araya gelerek yeni dönemde yapılacak çalışmalara ilişkin istişarelerde bulunan Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, “muhtarlarımızla uyum içinde çalışmaya devam edeceğiz” dedi. 31 Mart yerel seçimlerinde güven tazeleyerek yeniden Akkuş Belediye Başkanı seçilen İsa Demirci, ilçedeki mahalle muhtarları ve belediye meclis üyeleriyle bir araya gelerek yeni dönemde Akkuş’ta yapılacak çalışmalarla ilgili istişarelerde bulundu. Akkuş’un tamamına önceki dönemlerde olduğu eşit hizmet vereceklerini belirten Başkan Demirci, daha yaşanabilir bir Akkuş için muhtarla birlikte uyum içinde çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

Akkuş Muhtarları
Akkuş Muhtarları

“Muhtarlarımız En Yakın Mesai Arkadaşlarımız”

Muhtarların millete hizmet yolunda en önemli mesai arkadaşları olduğuna değinen Başkan Demirci, “öncelikle yeni dönemde tüm muhtar arkadaşlarımıza güzel bir çalışma dönemi diliyorum. Biz geçtiğimiz 2 dönemde de muhtarlarımızı belediye yönetimi olarak çalışma arkadaşlarımız olarak kabul ettik ve bu esasla çalıştık. Çünkü mahalledeki sorunu bizlere iletmesi gereken birinci kişi muhtarlardır ve yine o sorunu birlikte çözeceğimiz kişi de muhtardır. Bu anlayışla ben de meclis üyelerim de birim müdürlerim de sizlerle istişare halinde bulunarak önümüzdeki 5 yıla yön vereceğiz” dedi.

İsa Demirci Belediye Meclisinde
İsa Demirci Belediye Meclisinde

“Akkuş’umuzun Çehresini Değiştirmeye Devam Edeceğiz”

Yeni dönemde yapılacak çalışmalara da değinen Başkan Demirci, “Seçimlerin ardından geçmiş dönemlerdeki gibi önümüzdeki 5 yıl yaptığımız hizmetlerimizin üzerine yenilerini ekleyerek Akkuş’umuzun çehresini değiştirmeye devam edeceğiz. Akkuş’umuzda hem ilçe belediyesi olarak hem de Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte vatandaşlarımızın başta yol ve su olmak üzere ihtiyaçlarına cevap vermeye devam edeceğiz. Tüm mahallelerimizde ekiplerimiz gerekli ön çalışmaları yaparak bir çalışma planı hazırladı. Bu plan dahilinde beton santralimiz ve konkasör tesisimiz marifetiyle yol sorununu ortadan kaldırmak için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu