GündemOrdu Büyükşehir Belediyesi

OBB’De Daire Başkanları Değişti

Ordu Büyükşehir Belediyesinde seçim sonrasında beklenen değişimler yapıldı, yapılan atamalar bununla sınırlı kalmayacağı söyleniyor.

Ordu Büyükşehir Belediye başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler seçim sonrası yapmış olduğu konuşmalarda hiç bir şey eskisi gibi olmayacak demişti. Kamuoyunda da geniş yankı uyandıran bu sözlerin ardından gözler yapılacak olan değişimlere çevrilmişti. Dün gece yapılan değişiklikler birimlere söylenirken en önemli karar ise Hilmi Güler’in uzun zaman özel kalem müdürlüğünü yapan ve medya ya çok sık gündem olan, ardından Kültür Sanat Daire başkanı görevine atanan ve devamında Spor daire başknalığı görevine getirilen Mehmet Altun’a yapılan bu görev değişikliğinde oyun dışı kalması oldu.

Yapılan değişikler ise şöyle; İnsan Kaynakları Daire Başkanı Eda Baysal yerine Nadide Zorlu, Proje ve İnşaat Daire Başkanı Murat Günaydın yerine Orhan Demir Alemdar, Afet Yönetimi Daire Başkanı Demirhan Güzel yerine Emrah Candan, Kaynak Geliştirme ve İştirakler Daire Başkanı Feyzullah Taner Şentepe yerine Zeki Mut, Destek Hizmetleri Daire Başkanı Ayhan Yaşar yerine Tahir Akdeniz, Bilgi İşlem Daire Başkanı Engin Yılmaz yerine Hakan Zengin Ekmekçi ve Spor Daire Başkanı Mehmet Altun yerine Zabit Yön getirildi.

Değişikliklerin devam edeceği yönünde bilgiler gelmekte, ilerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu