GündemOrdu Valiliği

Ordu Valisi: “Bütün Çabamız Çocuklarımız İçindir”

Valimiz Tuncay SONEL’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı
Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 103. yıl dönümünü coşkuyla kutluyoruz.
Aziz milletimizin ve geleceğimizin teminatı sevgili çocuklarımızın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tebrik ediyorum.
Aziz milletimizin huzuru ve refahı, devletimizin daha da gelişmesi ve kalkınması adına gelecek güzel günleri kucaklayacak olan çocuklarımızın sağlıklı, eğitimli, mutlu ve en önemlisi özgür irade sahibi bireyler olarak hayatlarını idame ettirmeleri hepimizin en büyük arzusudur.
Devletimiz, gelecek nesillerin çağın gereklerine uygun bir şekilde eğitim almaları, kendilerini her alanda geliştirmeleri için büyük bir gayret içindedir. İnanıyorum ki; sorumluluklarının bilincinde, ülkesini ve milletini seven, ufku geniş, büyük düşünen, bilim ve teknolojiye hakim, milli ve manevi değerlerimize bağlı bir nesil yetişmekte ve Büyük Türkiye bugünden inşa edilmektedir.
Bütün çabamız, çocuklarımıza daha iyi, daha mutlu ve müreffeh bir gelecek bırakabilmek içindir.
Bu duygu ve düşüncelerle, bundan tam 103 yıl önce bu Aziz Vatanı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni bizlere emanet eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve bu topraklar üzerinde milli mücadelede canlarını seve seve milletimizin geleceği için feda eden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kahraman gazilerimize minnet ve şükran duygularımızı sunuyor, bütün hemşerilerimin ve özellikle çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu