GündemSiyaset

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ünye’den Mesaj Verdi! – İmamoğlu İçin Ne Dedi?

Saadet Partisi Genel merkezinin ülke genelinde başlattığı “Saadet Sahada” çalışması kapsamında Ünye’de de bir dizi ziyaret ve incelemeler gerçekleştirildi.

Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’nun selamlarıyla Ordu’da bulunan Saadet Partisi Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Av. Bülent Kaya, Ünye ziyaretleri sırasında Alp Medya Ajansı da ziyaret etti. Ünye İlçe Başka ı Özgür Şahin ve ekibi tarafından misafir edilen ve sahada kendisine rehberlik edilen  Kaya, ziyaretleri değerlendirdi ve sahanın sesine dair açıklamalarda bulundu.

“Saadet’in varlığı sahada belli” diyen genel başkan yardımcısı, seçim öncesi olduğu gibi seçim sonrası çalışmaları da saha ile birlikte yürüttüklerini dile getirdi. Kaya, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun ceza almasına ilişkin karar ise altılı masayı işaret ederek “Kasa değil, masa kazanacak” yorumunu yaptı.

 

“Seçim Öncesi ve Sonrası Mutfak Çalışmalarımız Sürüyor”

Alp Medya Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Gazeteci Hamza Alp ile bir süre sohbet eden Av. Bülent Kaya, açıklamasında şu değerlendirmelere yer verdi:

“Esnaflarla bir içiçe bir sohbet ve toplantı  saadet sahada adlı bir çalışma vesilesi için sahadayız. 81 ilde de partililer olarak ziyaretlerde bulunuyoruz. Milletin arayış. İçerisinde olduğu bir süreçteyiz. Sahada nabzı tutuyoruz. Vatandaşlarımızla birlikte Türkiye’yi nasıl daha iyiye götürebiliriz düşüncesindeyiz. Sahadan oldukça fazla şikayetler alıyoruz ve notlarımız arasına kaydediyoruz. Halk özellikle ekonomi anlamında çözüm getirecek bir yapı görmek istiyor. Bu ülkenin bir dakika daha kaybedecek bir vakti yok. Bizler de seçimlere yönelik bir mutfak çalışmasının yanı sıra seçimden sonra rakı planlarımız için de bir planlama hazırlığı içindeyiz.”

 

“İmamoğlu Kararı, Siyasi Bir Karardır!”

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında verilen 2 yıl 7 ay 15 gün hapis cezasına yönelik de yorum getiren Saadet Partisi Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Av. Bülent Kaya;

“Bu yargının kararı değil, bu siyasi bir karardır ama istediklerini bulamayacaklar. İster İmamoğlu ister başka bir aday olsun bu haksızlığın cezasını milletimiz ilgililere kesecektir. Bu mesele aslında İmamoğlu’na aslında daha da güven kattı, güç kattı. İktidar partisi içindekiler de “Bu kadar da olmaz” düşüncesinde ama kimse sesini çıkaramıyor. genel başkanlarının bir açıklama yapmasını bekliyorlar ve ona göre tavır alacaklar. Bizler diyoruz ki kasa değil ama masa kazanacak.” Açıklamasında bulundu.

Saadet heyeti, Alp Medya Ajans bünyesinde faaliyet gösteren Alp Tv, Çınar Gazetesi ve Arya Fm birimlerini de ziyaret ederek basın mensuplarıyla bir süre sohbet etti.

Haber: Talip KOCAKOÇ

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu