GündemSiyaset

Soğuk Hava Sıcak İlgiye Dönüştü

Soğuk havaya rağmen, Atatürk Mahallesi’ni ziyeret eden CHP Ünye Belediye Başkan Adayı Cumhur Öztürk’e halkın ilgisi yüksek seviyede. Mahalle sakinlerinin dertlerini dinlemek ve esnaflara destek olmak amacıyla düzenlenen geziler, seçim gününe kadar devam edecek.

Atatürk Mahallesi sokaklarında gerçekleştirilen etkinlikte, mahalle sakinleriyle bir araya gelen CHP ekibi, vatandaşların sorunlarını dinledi. Ayrıca, esnafları ziyaret ederek hayırlı işler diledi ve çay içerek samimi bir ortam oluşturdu.

CHP Ünye Belediye Başkan Adayı Cumhur Öztürk, “Seçim gününe kadar gezmedik sokak, sıkılmadık el bırakmadan halkla iç içe bir seçim kampanyası düzenleyeceğiz. Birlikte çalışıp birlikte kazanacağız” dedi. Halkın yoğun ilgisi ve olumlu geri dönüşleriyle memnun olduklarını belirten Öztürk, seçim sürecinde mahalle sakinlerinin sorunlarına çözüm bulma konusunda kararlı olduklarını vurguladı.

Atatürk Mahallesi sakinleri de etkinlikten duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Sokaklarımıza kadar gelip bizimle ilgilenmeleri çok güzel. Umuyoruz ki seçim sonrasında da mahallemizin sorunlarına çözüm bulunur” şeklinde konuştular.

Seçime doğru tam yol ileri diyen kampanya ekibi, halkla iç içe bir şekilde gerçekleştirilen etkinliklerle mahalle sakinlerinin beklentilerini daha iyi anlamayı ve çözüm odaklı bir seçim kampanyası yürütmeyi hedefliyor.

haber 16

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu