GündemİlçelerSiyasetÜnye

Ünye’de Yeniden Refah Partisi Seçim Koordinasyon Merkezi Coşkuyla Açıldı

Bugün, yeniden doğan bir umudun, taze bir nefesin ve Refah’ın şehri Ünye için büyük bir adım attık. Seçim Koordinasyon Merkezimizin coşkulu açılışını gerçekleştirdik ve ardından bu coşkuyu, bu heyecanı şehrin kalbinde hissettik.
Gördüğümüz kalabalık, sadece bir seçim değil, aynı zamanda bir geleceğe olan inancın ve birliğin bir göstergesiydi. Ünye’nin sokaklarında yürüyen her birimiz, şehrimizin kaderini birlikte şekillendirecek olan bir ailenin parçası olduğumuzu hissetmek için buradayız.
Bugün, Refah’ın şehri Ünye için bir vizyonun, bir hedefin, bir yol haritasının başlangıcını kutluyoruz. Bizler, bu şehrin güzelliklerini, zenginliklerini ve potansiyelini koruyarak, daha yaşanabilir, daha güçlü ve daha refah bir Ünye için çalışacağız.
Bu yolculukta her birinize ihtiyacımız var. Çünkü biz, birlikte güçlüyüz. Birlikte, Ünye’yi daha da yükseklere taşıyacağız. Bugün burada gördüğümüz coşku ve birlik duygusu, bu şehrin ne kadar büyük bir potansiyele sahip olduğunun bir kanıtıdır.
Sevgili Ünye halkı, bu yolda bizimle birlikte yürümeye davetlisiniz. Çünkü hep birlikte, geleceğimizi inşa edeceğiz. Hep birlikte, Refah’ın şehri Ünye’yi yeniden yükselteceğiz.
Teşekkürler Ünye! Geleceği birlikte inşa edeceğiz!

Katılımlarından dolayı;
Yeniden Refah Partisi Merkez Karar ve Yönetim Kurulu Üyesi Emin Menşur,
Ünye İlçe Başkanı Mehmet Üstündağ,
Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Adem Ağca,
Ordu İl Başkanı Mehmet Yeşiltepe
Ve birçok parti üyemize teşekkür ederiz.

 

haber Kopyasi Kopyasi 22 DSC 4875 DSC 4884 DSC 4886 DSC 4889 DSC 4895 DSC 4899 DSC 4907 DSC 4916 DSC 4929

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu