GündemEkonomi

Ünyeli İş İnsanlarından Zagreb Büyükelçisi Kıran’a Ziyaret!

Ünye Ticaret Odası, Ticaret Borsası, Esnaf Sanatkarlar Kredi Kooperatifi ve iş insanlarından oluşan heyet, Hırvatistan Zagreb Büyükelçisi Yavuz Selim Kıran’a ziyarette bulundular.

Hırvatistan’da Ünyeli hemşerimiz  Zagreb Büyükelçisi Yavuz Selim Kıran tarafından karşılanan heyet, Kıran’a hayırlı olsun ve yeni görevinde başarı temennilerini dile getirdiler.

Ünyeli heyet ile yakından ilgilenen Büyükelçi Yavuz Selim Kıran’a oda başkanları tarafından plaket taktim edildi. Ziyarette iki ülke arası ticaret, siyaset ve yatırım alanları üzenine sohbet edildi.

 

“Görevinde Başarılar Dileriz’”

Ziyaret sonrası Ünye Ticaret ve Sanayi Odası tarafından sosyal medyadan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Hırvatistan’daki evimizdeyiz. Sayın Büyükelçimiz Yavuz Selim KIRAN ı ziyaret ederek kendilerine ziyaretimiz adına plaket takdiminde bulunduk. Sayın Büyükelçimize görevinde başarılar dileriz. Sayın Büyükelçimize ev sahipliği için teşekkür ediyoruz.”

 

Kıran: “Şeref Verdiniz”

Zagreb Büyükelçisi Yavuz Selim Kıran ise misafirlerine teşekkür ederek sosyal medya  hesabından şu açıklamada bulundu:

“Hırvatistan’ın önde gelen firmalarıyla yatırım fırsatlarını değerlendirmek üzere  Zagreb’e gelen Ünye ticaret heyetimizi ağırlamanın mutluluğu içerisindeyiz. Ziyaretleriyle bizleri onurlandırdıkları için müteşekkiriz. Şeref verdiniz.”

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu