GündemYaşam

ÜTSO Deprem Bölgesinde

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri ve hayırseverlerin bağışlarıyla alınan çadırlar İskenderun’da uygun görülen alana kuruldu. ÜTSO Başkanı İrfan Akar, Meclis Başkanı Tuncay Sağlam, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve yöneticilerin nezaretinde kurulan çadırlarda afetzedeler kalacak.

Konu ile ilgili bilgiler veren Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar; “Üyelerimizin ve hayırseverlerin destekleri ile ilk etap çadırların kurulumunu gerçekleştirdik. Büyük bir özveri içerisinde İskenderun’da depremden etkilenen kardeşlerimizin yaralarını sarmaya gayret ediyoruz. Üyelerimizin ve hayırseverlerin destekleri ile alınan 6 adet konteyner 100 çadır ve insani yardımların dağıtımı için bölgedeyiz. Destek veren herkese çok teşekkür ederiz.” derken İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz da Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimine desteklerinden dolayı teşekkür etti.
İskenderun ve Ünye Dayanışması, depremzedelerin sıcak yuvalarına kavuşana kadar kendilerine en azından bir teselli niteliğinde olacak.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu