ÜTSO Heyeti Gürcistan Temaslarında
Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar, Başkan Yardımcısı Hasan Yağcı, Disiplin Kurulu Başkanı Fatih Mehmet Keskin ve Meclis Üyesi Ümit Özkan, Gürcistan Türkiye Büyükelçisi Ali Kaan Orbay’ı ziyaret ettiler. Ünye ekibi yine Ticaret Müşaviri Ahmet Darçın’ı da ziyaret ederek Gürcistan’la yapılması planlanan ticari faaliyetlerle ilgili fikir alışverişinde bulundular.
Ünye Ticaret ve Sanayi Odası heyeti, ziyaretlerinde Gürcistan ile Ünye arasındaki işbirlikler üzerine fikir alışverişinde bulundular.