GündemOrduSağlık

Uzm. Dr. Ali Coşkun’den Müjdeli Haber!

Ordu Tabip Odası Başkanı Uzman Doktor Ali Coşkun, 2023 yılında Ünye’de düzenlenmek üzere Tıp Sempozyumu sözü aldı. Dr. Coşkun, Şanlıurfa ilinde düzenlenen Tıp-Biyokimya acilleri konulu sempozyuma katıldı. Burada yaptığı istişareler sonucu 2023 yılında yapılacak olan sempozyumun Ünye’de yapılması konusunda söz aldı.
Konuya ilişkin olarak gazetemize değerlendirmelerde bulunan Coşkun, bu müjdeli haberi şu ifadelerle yorumladı:
Ordu tabip odası başkanı olarak ve klinik biyokimya uzmanı olarak katıldığım tıp sempozyumunda Ordu – Ünye’de yeni tıp sempozyum sözü aldım! 2023 yılının bahar ayında Ünye’de ve Ordu’da muazzam bir tıp sempozyum sözü aldım.
Şanlıurfa’da düzenlenen Tıp – Biyokimya acilleri konulu sempozyumda, Türk Klinik Biyokimya Derneği Başkanı Sayın Prof. Dr. Özkan Alataş ve İstanbul Tıp Çapa Tıp Fakültesi Biyokimya Anabilim Dalı başkanı Sayın Prof. Dr. Beyhan Ömer hocalarımızdan, Ordu Tabip Odası Başkanı olarak, bundan sonraki sempozyumun baharda Ordu- Ünye’de yapılması, en az 100-150 Hekim katılımlı, ülkemizin değerli hekim bilim adamlarını Ordu- Ünye’de buluşturma sözü aldım.
İnanıyorum ki, hem Ordu-Ünye’nin turistik olarak ve kültürel olarak tanıtımına, hem de sağlık turizminin gelişmesi için bölgeye katacağı büyük değere Ordu- Ünye insanı da sahip çıkacak, bilim adamlarını bölgemizde en güzel şekilde misafir edeceklerdir. Bu muazzam Sempozyum Ordu- Ünye’de gerçekleşirse, artık ilimiz ve 19 ilçesi için yeni ve muazzam bir hedef ortaya çıkacaktır ki bu hedef: artık şehrimiz ve güzel ilçeleri sempozyumların, kongrelerin yeni adresi olacaktır. Bu ise, yeni ufuklar açacak, bölgemiz tıp alanında yükselen bir ivme yakalayacaktır. Esnafımızın ve otellerimizin hareketli bir trafiğinin olacağını da tahmin etmek hiç zor değil. Bir ilki yaşayacağız inşaallah.”

admin

admin

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu